Ніка Найз• 08 февраля в 12:25

Жінка у військовій формі на авто блокувала виїзд з розподільчого центру

Жінка не перебуває на військовій службі й не має жодного стосунку до військових формувань.

В Києві поліцейські затримали жінку, яка у військовій формі на авто блокувала виїзд з розподільчого центру та наїхала на правоохоронця.

Про це повідомила поліція Києва.

За фактом вказаної події слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), покарання за якою передбачає від 5 років позбавлення волі.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення порушниці про підозру.

Поліцейські затримали жінку, яка у військовій формі на авто блокувала виїзд з розподільчого центру Фото: Поліція Києва
Що відомо про справу
На спецлінію 112 4 лютого надійшло повідомлення про те, що водійка автомобіля Smart, одягнута у військову форму, заблокувала виїзд з розподільчого центру Дарницького району. На місце події прибули патрульні поліцейські та працівники територіального управління поліції, де і виявили громадянку. Вона конфліктувала з військовими.

Як з’ясувалося, жінка не перебуває на військовій службі й не має жодного стосунку до військових формувань, тож правоохоронці попросили водійку відʼїхати та не ускладнювати рух транспорту. Натомість вона почала агресивно поводитися та здійснила наїзд на працівника поліції.

Порушницю затримали.

https://kyiv.tsn.ua/zhinka-u-viyskoviy-formi-na-av...
автор Ніка Найз • 08 февраля в 12:26
Удалено администрацией...
Falcon82• 08 февраля в 12:31
А вы уже в заградотряде?
автор Ніка Найз • 08 февраля в 12:32
Ответ дляFalcon82
А вы уже в заградотряде?
Я не предательница Украины!
Falcon82• 08 февраля в 12:32
Ответ дляНіка Найз
Я не предательница Украины!
А вы ей уже статью приклепали раньше суда?
luizka• 08 февраля в 12:35
По моему уже была такая тема
Анетка• 08 февраля в 12:48
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Автор, а ви не думали, що вона таким чином хотіла захистити свого чоловіка/брата/сина. Ми ж не знаємо вмю ситуацію, можливо бусіфіцировали людину з інвалідністю або не придатного.
автор Ніка Найз • 08 февраля в 12:49
Ответ дляАнетка
Такие действия уголовный кодекс Украины квалифицирует как преступление!
Ирина-bbd0• 08 февраля в 13:00
Ответ дляАнетка
А форму зачем натягивать?
Falcon82• 08 февраля в 13:21
Ответ дляИрина-bbd0
А форму зачем натягивать?
А навіщо військові форми продають у кожному магазині і не тільки?
Ирина-bbd0• 08 февраля в 13:22
Ответ дляFalcon82
Ношение формы военного штатскими запрещено законодательно.
Falcon82• 08 февраля в 13:23
Ответ дляИрина-bbd0
Тоді доцільно заборонити і продаж
Ирина-bbd0• 08 февраля в 13:25
Ответ дляFalcon82
Тоді доцільно заборонити і продаж
Нет.не доцильно в данное время
Ибо покупают как сами военные.так и волонтеры и родственнники для нужд военных
Фалкон.не начинайте)))))
Кстати.давно не виделись)))
Falcon82• 08 февраля в 13:27
Ответ дляИрина-bbd0
Нет.не доцильно в данное время
Фалкон.не начинайте)))))
Кстати.давно не виделись)))
Люди працюють) А на форумі не всім платят за цілодобові коментарі))
Якщо що, то я не сумувала)))
Всім не хворіти)))
Ирина-bbd0• 08 февраля в 13:29
Ответ дляFalcon82
Якщо що, то я не сумувала)))
Всім не хворіти)))
Вы я помнб сетки плели маскировочные для военных)))
Вы же не накрываете свою машину возле супермаркета сеткой военной?))) Вот так и форму люди не носят шоб было)))
Falcon82• 08 февраля в 13:31
Ответ дляИрина-bbd0
Немає машини - немає проблем)
Я про вас теж багато чого пам´ятаю)
еліт• 08 февраля в 14:59
У нас все так жінка перекрила дорогу вона злочинець а тцк убили цивільного в своїх казематах то це нормально зараз вбивати українців не тільки раді а і нашим угрупуванням які отримують накази від влади
еліт• 08 февраля в 15:01
Ответ дляИрина-bbd0
Уже они переодеваются в гражданскую форму, поэтому будьте бдительны
Ирина-bbd0• 08 февраля в 15:06
Ответ дляеліт
Кто они? Терористы кацапские ? Я в курсе
еліт• 08 февраля в 15:13
Ответ дляИрина-bbd0
Тцк и полиция к сожалению