Україна понад усе!• вчера в 23:10
Які кросівки обрати для дитини 6 років?
на весну літо. в кого були якісь з цих?
Україна понад усе!
• вчера в 23:15
Ответ дляТрахтибидох
Була зелена модель- класні
читала що парять . чи це так? якщо в 15-20 градусів вдягати?
Просто Фіфа• вчера в 23:18
На лето летние- с сеточкой. Вторые которые. Но даже в них будет жарко. Но зато удобно. Мягкая невесомая обувь
Просто Фіфа• вчера в 23:18
Ответ дляУкраїна понад усе!
У вас малыш какого возраста?
Лялька в колисці• вчера в 23:24
Ответ дляПушка заряджена
21 століття, а люди не навчилися самостійно купувати взуття
С какой целью Вы тогда посещаете этот сайт?
Просто Фіфа• вчера в 23:29
Ответ дляУкраїна понад усе!
Все кроссовки парят летом. За все детство моей дочки, которой уже 12, самая лёгкая модель была вот эта.
Но она очень старая. Не знаю оригинал ли по этой ссылке и где можно ее купить
Україна понад усе!
• вчера в 23:35
Ответ дляЛеопардові панчохи
Та ну, шнурки точно я б не брала для такого возраста
шнурки можу замінити на еластичні. то не проблема
Аль де Барановна• вчера в 23:42
Ответ дляПушка заряджена
21 століття, а такі як ви ніяк не навчаться не засуджувати інших з метою самоствердитися
Аль де Барановна• вчера в 23:43
Авторе, на весну кращі перші, на літо - другі. Я б обидві пари взяла
Аль де Барановна• вчера в 23:45
Ответ дляЛеопардові панчохи
6 років, дитина може вже навчитися завʼязувати. Син років в 7 навчилася, а донька як раз в першому класі вже вміла. Це якщо казати про сучасних дітей, а наше покоління ще в дитячому садочку вміло завʼязувати шнурки та застьобувати ґудзики
Аль де Барановна• вчера в 23:47
Ответ дляПросто Фіфа
Так, принципово в усіх кросах влітку буде пітніти ніжка. Але і в сандаликах вона теж пітніє. Я так розумію, що автору потрібні кроси на погоду до +20 і в кросах буде норм
Просто Фіфа• сегодня в 00:21
Ответ дляАль де Барановна
Так і є. Я навіть перестала дитині купляти сандалі. Бо вона вже роки як 4-5 носить тільки кросівки та крокси влітку )) перестала на це витрачати кошти)
Веселуха Муха• сегодня в 01:29
Рейма хорошая обувь. Именно кроссовок не было, но вот летние сандали супер. Очень легкие. Кроссовки с вашего фото тоже выглядят легкими и удобными
Душка-свекрушка)))• сегодня в 03:31
Ответ дляЛеопардові панчохи
для 6 лет?! это шутка?
Сизоока бестія• сегодня в 10:30
Ответ дляШмоточницаца
Зелені, бо вони в пальчиках широкі.
Не всім дітям потрібне таке взуття. В нашого сина вузька нога, в других було б незручно, бо широкі. Які ноги у дитини автора, невідомо.
Шмоточницаца• сегодня в 11:16
Ответ дляСизоока бестія
У всіх людей пальці широко розташовані. Взуття має повторювати анатомію ноги.
Сизоока бестія• сегодня в 11:24
Ответ дляШмоточницаца
Ні, не у всіх. Мені теж у такому взутті незручно.
Шмоточницаца• сегодня в 11:25
Ответ дляСизоока бестія
Что не у всех? Анатомию пальцев посмотрите.
Сизоока бестія• сегодня в 11:27
Ответ дляШмоточницаца
Я дивлюсь на свої пальці
і мені незручно, коли такий круглий широкий носок. Навіщо ви мене переконуєте в протилежному?