А я с Рио-де-Житомира!• 08 февраля в 13:18
Чи потрібно продовжувати візу?
Візу робила минулого року, їхала в Польщу на роботу по запрошенню, воно дійсне два роки.
Весною планую їхати на три місяці на роботу,знайомі кажуть що продовжувати візу не потрібно якщо тільки на три місяці. Це так чи ні? Чи варто все таки робити?
І ще питання, їхати буду з сином 12 років чи потрібен дозвіл батька?
Киця-бриця• 08 февраля в 15:15
В прошлом году, даже если в январе делали визу, то у нее ещё 11 месяцев срок действия.
С одним из родителей, на время ВП, разрешение на выезд несовершеннолетнено от второго родителя не нужно
А я с Рио-де-Житомира!
• 08 февраля в 15:32
Ответ дляTaFo
когда заканчивается или закончилась старая виза?
Я так зрозуміла її потрібно кожний рік обновляти, чи це страховка. Мама їздить кожного року на роботу і візу також робить
А я с Рио-де-Житомира!
• 08 февраля в 15:33
Ответ дляКиця-бриця
Візу робила в Березні, їхати на роботу буду на прикінці травня чи початок червня
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
в ващей визе написано от такого числа до какого она действительна. это раз.
второе. если вы заедете и скажете стражам граничным, что убегаете от войны, вам дадут статус УКР. толтко оформляйте за день два в ужонде. с ним вы можете работать. не вижу смысла делать визу на три месяца. но если вопрос техн чески, то да. можете и визу. ждать неделю при личной подаче