Играю у края• 08 февраля 2025

Марні продукти/товари/процедури для того, щоб схуднути.

Хто худав,чи було у вас,що ви повелися скажімо так на рекламу того чи іншого товару для схуднення,але в результаті схуд ваш гаманець,а не ви?
Играю_на_кларнете• 08 февраля 2025
Тільки так і буває, думаю, у 💯 відсотках випадків. Тільки дефіцит калорій.
Мандолина Бу• 08 февраля 2025
Ці всі штуки не працюють. Маю 50 років, все перепробувано
Стопясят раз обсуждала• 08 февраля 2025
Не було такого. Я без ілюзій живу)) Щоб схуднути, треба менше калорій споживати і рухати тіло.
Стрекозей• 08 февраля 2025
Гербалайф.Як кидаєш вживати ,то образу набираєш кг
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Моя мама хотіла нещодавно купити ’Каштан’ для схуднення.Потім передумала.
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляСтрекозей
Бо апетит зростає
Стопясят раз обсуждала• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
Молодець, шо схаменулась вчасно
Мандолина Бу• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
Молодець. Ще нехай передумає жерти
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляМандолина Бу
А зелений чай?Гострий перець?
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Молодець, шо схаменулась вчасно
Це я її відмовила.Він,по перше дуже дорогий по ціні,а по-друге я їй пояснила що схудне її гаманець.
Стопясят раз обсуждала• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
Окей.
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Молодець. Ще нехай передумає жерти
Ну їсти потрібно.Не голодати.Але знати міру
Мандолина Бу• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
А зелений чай?Гострий перець?
Зелений чай п´ю 5-6 чашок, просто.
Ні. Нічого немає схуднення при вживанні великої кількості калорій. Це міф
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Зелений чай п´ю 5-6 чашок, просто.
Ну кажуть,що зелений чай типу змушує організм витрачати калорій трошки більше у стані спокою навіть
Мандолина Бу• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
А зелений чай?Гострий перець?
Зелений чай замість їжі, то так. Тобто на вечерю один зелений чай.
Наприклад, я зараз жую памело, щоб пропустити обід, бо сиджу дома, то розход калорій малий
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Можна приготувати зелений чай (без цукру) в глибокій тарілці,взяти ложку і хсти його ложкою,як суп)))))))Імітація їжі)))))))))((
Мандолина Бу• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
Фігня. Тільки починаю жерти, то зразу прибавка і з чаєм. А до чаю ваша мама цукерочку любить, бо він гидотний просто так
Апрель Ивановна• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
Это бред, суть в том, что там 2 ккал, те ты пьешь, обманываешь организм, типа что то вбросил, но без ккал
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Ні,моя мама солодкого не любить.Вона більше ковбаси,сардельки,рибу,м´ясо.
Мандолина Бу• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
Ну бутік до чаю , то не вихід. Я люблю просто горіч чаю, та хлепчу його
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну я ж кажу,запарити його в глибокій тарілці,без цукру,взяти ложку і хсти як супчик))))))Імітація прийому їжу))))))
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Вона також гіркий собі робить.І тато так само.Я ледве не вирвала як спробувала наскільки він у них гірким получається.
Мандолина Бу• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
Ну то в чому проблема їсти тільки м´ясо чи рибу без гарніру?
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Вона і гарніри не їсть взагалі ніякі.Овочеві салати любить,але вона робить собі величезну тарілку.І 2 літри пива ввечері стабільно кожен вечір.
Мандолина Бу• 08 февраля 2025
Якщо мама хоче купити чудо таблетки, то до похудання вона не готова. До цього треба прийти самому без чудес.
Це провал
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Це провал
Колись продавали ЛіДу.Зараз заборонили.З нею вона дуже швидко і стрімко схудла.А як кинула приймати їх,швидко погладшала тут як тут.
Апрель Ивановна• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
Так , она алкоголик.
Мандолина Бу• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
Бо після 40 треба їсти як пташка, метаболізм повільний. Я навіть в ресторанах дорогих не їм ту смачнющу їжу. Водичка і мяско і бігом звалити
автор Играю у края • 08 февраля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Так , она алкоголик.
Та нет,она не алкоголик.Алкоголики обычно очень худые,опухшие и беззубые зачастую.
Ранковий базар• 08 февраля 2025
Ответ дляИграю у края
Пиво очень калорийное