Виннипуховна• 08 февраля в 14:18
С какого возраста оплачивается билет в поезде и автобусе?
Девочки если ребенку нет 2 х лет я буду за него платить в поезде? И автобус который едет за пределы страны?
Жинси на дитину• 08 февраля в 14:21
Потяг ні, автобус, сподіваюся, так.
Ви собі уявляєте, як будете тримати на руках добу дитину? Як вашим сусідам буде зручно?
Нога на ногу• 08 февраля в 14:24
Якщо окреме місце купуєте дитині, то оплачуєте по дитячому тарифу, якщо такий є у перевізника.
У потязі можна не брати окреме місце до 5 років. В автобусі потрібно уточнювати у перевізника, але навіть якщо і можна без окремого місця, то в автобусі це буде незручно.
сладкий_ноябрь• 08 февраля в 14:36
А де і як дитина буде спати в автобусі?
Якщо у вас буде лише одне місце, то дитина по суті буде постійно заважати вашому сусіду, та й тримати дитину на руках всю дорогу, це складно!
Та не реву я• 08 февраля в 14:41
До 6 чи 7 років, без надання місця. Якщо у вас купе-то розміститися на одній полиці буде нормально. Якщо інтерсіті і автобус-беріть окреме місце по дитячому тарифу ( -15 чи -20 відсотків) і не мучте ні дитину, ні себе, ні сусідів
Виннипуховна
• 08 февраля в 16:58
Ответ длясладкий_ноябрь
А де і як дитина буде спати в автобусі?
Я не спрошивала удобно будет или нет?
Мне нужны ответы по теме вопроса.
Пиши-пропало• 08 февраля в 17:59
Вся информация доступна в интернете. Конкретно про автобус, вот пример билетов от двух перевозчиков. Детский тариф от нуля и до 10/12 лет. У кого как. Т.е. стоимость от нуля до 10/12 лет одинаковая и соответственно место отдельное.
Конкретнее узнавайте у своего перевозчика.