Мию чакри щоденно• Изменено 08 февраля в 17:43
Як краще оформити авто? З позиції якщо власника не стане
Дядько купує авто (дешевеньке, старе, але це пропустимо...)
Людина у віці - переживає як ми зможемо користуватися авто вподальшому.
На мене оформляти зі старта - не варіант.
1. Якщо купити авто і тут же написати заповіт (.. чи що можна)? Типу оформлено на дядька, але потім за спадком перейде на мене без проблем?
2. Якщо гендовіреність кожен рік робити - скільки там днів після смерті власника є?
Чи як краще зробити? Аби потім не мати проблем з оформленням авто на себе (бо це ж не пряма лінія наслідування. У дядьки правда сім´ї немає, але ж доводь що ти племінница і тд)
празники не помню• 08 февраля в 17:51
Только завещание, в доверенности смысла нет, она прекратит действовать со смертью дяди .
Сладкий лимончик• 08 февраля в 17:51
Вам придеться документально доводить что вы племянница. По другому никак или платить налог на машину + военный сбор 5%.
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 17:52
Ответ дляпразники не помню
дякую. такий варіант підходить
празники не помню• 08 февраля в 17:52
Только завещание имеет смысл, если дядя купит машину и на себя оформит, а не по гендоверенности, как сейчас любят
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 17:53
Ответ дляСладкий лимончик
ну документи є, просто реально геморно - своє свідоцтво про народження, мамині доки, свідоцтво про народження дядьки і пр
Я думала що як квартиру - заповіт можна написати на будь-кого, і не треба доводити ці сімейні зв*язки
празники не помню• 08 февраля в 17:53
Ответ дляСладкий лимончик
Ничего доказывать не нужно, завещание может быть на кого угодно, а налоги придется платить , это не первая линия
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 17:54
Ответ дляпразники не помню
дякую
Він доречі вже купив по ген довіреності авто - а через рік власник помер. Правда і авто здохло...
Але тепер, купуючи, вирішив перестрахуватися - для нас.
Тому і прошу Ваших порад тут
празники не помню• 08 февраля в 17:54
Ответ дляМию чакри щоденно
Не треба, это вам ерунду написали
Сладкий лимончик• 08 февраля в 17:54
Ответ дляМию чакри щоденно
На квартиру теж треба доводити що ви родич. Я з цим стикнулась то прийшлось через суд це робити мені.
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 17:54
Ответ дляXвостокрутелка
а там ще є спадкоємці? чи чого ви хвилюєтесь, не зрозуміло
спадкоємців немає від слова зовсім - мама (його сестра) і я
Не погриземось)
Він просто хоче відразу робити так, аби після (дай боже щоб ще НЕ СКОРО) ми мали можливість користуватися авто без проблем
Не погриземось)
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 17:55
Ответ дляпразники не помню
гм... виходить варто аби він написа заповіт на свою рідну сестру?
то перша лінія
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 17:55
Ответ дляпразники не помню
Не треба, это вам ерунду написали
дякую
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 17:56
Ответ дляСладкий лимончик
квартира наша загальна. свою частку він вже порарував мамі. все ок
Xвостокрутелка• 08 февраля в 17:57
Ответ дляМию чакри щоденно
Не погриземось)
ну заповіт так то тоже не безкоштовний, якшо машина дешева, то ще невідомо чи воно вигідно, може авто здохне швидше, ніж дядько помре
якшо шо, то візьмете техпаспорт і будете їздити, всі так роблять
в мене так чоловік 10 років на дідовій машині їздить
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 17:57
Ответ дляXвостокрутелка
як варіант, не подумала - так
празники не помню• 08 февраля в 18:03
Ответ дляМию чакри щоденно
то перша лінія
Це теж не Перша, а друга черга, Але про податки, то уже нотаріус пояснить
Пульт от линолеума• 08 февраля в 18:13
Ответ дляXвостокрутелка
В селищній раді заповіт оформляється за копійки
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 18:15
Ответ дляЗараз на дієті
Чого одразу не можна оформити на вас?
не хочу щоб на мені висіло майно
хто знає який чудовий закон завтра приймуть
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 18:15
Ответ дляпразники не помню
зрозуміло
дякую
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 18:15
Ответ дляПульт от линолеума
нє, у нас місто)
Мэри Попкинс• 08 февраля в 18:15
Чому на вас відразу не оформити? Чи на вашу маму? Потім вступати в спадок, сплачувати податки (які можуть змінюватись). Ви зайдіть та подивіться на сайті мінекономіки середню вартість автівки для оподаткування. Суми вас шокують
Пульт от линолеума• 08 февраля в 18:16
Ответ дляМию чакри щоденно
нє, у нас місто)
Закон не забороняє будь де оформляти
Ноу коммент• 08 февраля в 18:19
Ответ дляЗараз на дієті
Чого одразу не можна оформити на вас?
Так не прикольно, когда нет проблемы
Пилосмок працює• 08 февраля в 18:29
Одразу на вас. У вас техпаспорт в діі, він хай з реальним їздить. Ну це якщо він погодиться, ну і штрафи вам будуть приходити, хоча можна його через дію користувачем призначити
Яичница с беконом• 08 февраля в 18:44
З моментом смерті довіреність втрачає чинність.
Заповіт - ну, буде по стандарту: півроку після смерті до видачі спадщини, у вас там ще й податок буде, бо не перша лінія рідні. Але це, мабуть, єдиний нормальний варіант. Або просто з техпаспортом їздити собі (якщо зараз так можна), але ж продати буде проблемно - відсутність нормальних документів здешевить автомобіль майже у два рази.
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 18:58
Ответ дляМэри Попкинс
Ми просто переживаємо що наша чудова влада завтра прийме якийсь закон новий і адью авто
У мене авто є
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 18:59
Ответ дляПульт от линолеума
Закон не забороняє будь де оформляти
Цікаво) тепер треба в селі знайомства завести)
Мию чакри щоденно
• 08 февраля в 18:59
Ответ дляНоу коммент
Так не прикольно, когда нет проблемы
Ага