Смешнюча• 08 февраля в 17:51

Запах тіла

Всім привіт. Мені 45 років, але вже декілька років маю таку проблему як не приємний запах тіла чимось солодкуватим,як сеча. Душ приймаю два рази в день, одяг міняю щодня ,вдіваю один раз і на прання,одяг після носіння також має такий запах. Спочатку не могла зрозуміти від чого,помітила,що від їжі. Особливо як випʼю каву,або як їм рибу,то запах тухлої риби. Аналізи здавала,все добре. Вже незнаю,що робити. Інколи сильніший запах,інколи слабший. Порадьте як позбутися неприємного запаху тіла. В кого після кави також неприємний запах тіла, що Вам допомагає щоб позбутися.
Губной рояль• 08 февраля в 17:53
Тимчасово був такий ефект після ковіду. Потім якось минулося.
Я така бойова• 08 февраля в 17:54
В мене теж таке було,але стала пити по 2 л води в день і майже щодня басейн по годині,пп на половину.Поки пропало,а як літом буде не знаю.
Коник-стрибунець• 08 февраля в 17:56
Это не особо изученная тема, но что-то видимо изменилось. Гормональный фон, тем более возраст такой что могут быть изменения и скачки, может связано с работой печени и почек, но не обязательно.
Меряю от 0• 08 февраля в 17:59
А не замечали параллели с месячными?
Просериарила молодость• 08 февраля в 18:00
Может вы лекарства какие-то принимаете.
Я принимала капсулы Респеро миртол. И вот от них пахла, как старая бабка.
Кружите меня,кружите• 08 февраля в 18:02
Я думаю це через їжу. У мене є колеги індуски. Молоді дівчата. Але від них таких дивний запах. Вони їдять багато спецій. Може і ви почали їсти
Не гоню• 08 февраля в 18:02
Спробуйте хлорофіл. Мені знайома казала, що вона почала пити хлорофіл і у неї навіть піт перестав пахнути. Не знаю, звісно, наскільки це правда.
Тихомандражная• 08 февраля в 18:04
Хлорофил пропейте
СирОжино пирОжино• 08 февраля в 18:04
Проблема с лимфой
Доль Чекомбана• 08 февраля в 18:08
Ми те ,що ми їмо.
Доль Чекомбана• 08 февраля в 18:09
Зайва вага?
Пусин Кукин• 08 февраля в 18:09
Ответ дляНе гоню
Так, це правда. З властного досвіду
Я така бойова• 08 февраля в 18:12
Ответ дляДоль Чекомбана
Ми те ,що ми їмо.
То точно,ми те що ми їмо і те,що ми думаємо.
Сокодавка ще та• 08 февраля в 18:13
Ответ дляКружите меня,кружите
Не думаю, що ввтор різко змінила їжу. Скоріше, змінюється горманальний фон.
Відірву та викину• 08 февраля в 18:14
сахар какрй у вас?
Не гоню• 08 февраля в 18:16
Ответ дляПусин Кукин
Так, це правда. З властного досвіду
Реально? Розкажіть, чи довго пили і у якому дозуванні, будь ласка.
Пусин Кукин• 08 февраля в 18:21
Ответ дляНе гоню
Оцей. Чайна ложка на склянку води, випиваю зранку, перед їжею. Вже після двох неділь зникає запах, запалення проходять. Класна штука
Не гоню• 08 февраля в 18:22
Ответ дляПусин Кукин
Вау, нічого собі) Якби не під анонімами тема, то подумала б, що реклама.
Пусин Кукин• 08 февраля в 18:24
Ответ дляНе гоню
Як на мене цей найкращий ціна/якість, його надовго вистачає, він концентрований.
Люблю ВалЄру• 08 февраля в 18:29
Когда уже явный запах тела,это проблема лимфо системы
автор Смешнюча • 08 февраля в 18:56
Ответ дляПусин Кукин
Я його пʼю ,але не помагає на запах.
автор Смешнюча • 08 февраля в 18:57
Ответ дляЯ така бойова
Води пʼю не багато,може тому так. Але був період,що старалася більше бити,то запах був менш концентрований,але був.
Пусин Кукин• 08 февраля в 18:58
Ответ дляСмешнюча
Я його пʼю ,але не помагає на запах.
Тоді перевірте гормони, цукор, загалом пийте більше води... Не знаю що ще може бути, правда..
автор Смешнюча • 08 февраля в 18:58
Ответ дляМеряю от 0
А не замечали параллели с месячными?
В період овуляції і перед місячними інтенсивніший запах.
автор Смешнюча • 08 февраля в 18:59
Ответ дляПросериарила молодость
Может вы лекарства какие-то принимаете.
Я приймаю тільки БАДи.
автор Смешнюча • 08 февраля в 19:00
Ответ дляКружите меня,кружите
Я спецій майже не вживаю, перейшла на овочі,фрукти,рибу,тому що маю високий холестерин.
автор Смешнюча • 08 февраля в 19:02
Ответ дляДоль Чекомбана
Зайва вага?
Зайва вага трохи є,але не думаю,що це з вагою повʼязано. Коли була худа,запах також був. І це якийсь такий приторно-солодкуватий,як моча з кавою.
Саджу все зарання• 08 февраля в 21:26
Ответ дляПусин Кукин
Так, це правда. З властного досвіду
А в какой форме хлорофил? Можете пожалуйста ссылочку или название дать, чтобы можно было найти?
Пусин Кукин• 08 февраля в 22:26
Ответ дляСаджу все зарання
Назва на фото. Рідка форма. Замовляю на iherb