В танке• сегодня в 07:46

В Івано-Франківську взяли під варту громадянина Індії у справі про зґвалтування

Івано-Франківський міський суд 4 червня обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для громадянина Республіки Індія, підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої.

За матеріалами слідства, інцидент стався 5 березня 2023 року в Івано-Франківську. Підозрюваного громадянина Індії звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення сексуального характеру щодо малолітньої дитини, яка не досягла 14-річного віку.

Після повідомлення про підозру у березні 2023 року суд уже застосовував до чоловіка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави. Згодом застава була внесена, однак підозрюваний порушив процесуальні обов’язки, не з’являвся до слідства та зник.

Правоохоронці оголосили його в міжнародний розшук. У вересні 2025 року його затримали на території Сербії, а у червні 2026 року екстрадували до України.

Після повернення в Україну слідство звернулося до суду з клопотанням про новий запобіжний захід, посилаючись на ризики втечі та впливу на потерпілих і свідків.

Суд погодився з аргументами сторони обвинувачення та постановив взяти підозрюваного під варту до 7 липня 2026 року без визначення застави. Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Полиция работает?
Зробіть вибір:
вже голосів: 25
Не работает
Работает
Невловимий Джо• сегодня в 07:50
Шо знову? Вчорашньої теми мало?

автор В танке • сегодня в 07:51
Ответ дляНевловимий Джо
Шо знову? Вчорашньої теми мало?
Мало не бувае такого
Невловимий Джо• сегодня в 07:51
Ответ дляВ танке
Мало не бувае такого
Шо не буває?
автор В танке • сегодня в 07:52
Ответ дляНевловимий Джо
Шо не буває?
А шо мало?
Невловимий Джо• сегодня в 07:52
Ответ дляВ танке
Мало не бувае такого
Замовлення поступило? Треба відробляти?
Невловимий Джо• сегодня в 07:55
Ось так пишуться пропагандистські статті. Чому опущена інформація що це студент. Чому в 2023 році про це не писали? Бо замовлення не було?
УжеВотДа• сегодня в 07:58
Какой то бред. Кто б его объявлял в международный розшук, экстрадировал в Украину?
За убийства не ловят по месту

Україна понад усе!• сегодня в 07:59
Уже опровергли, написали руслики ипсо разгоняют.
Автор вам бы трошки мозга
Болтушка Му• сегодня в 08:04
Ответ дляУкраїна понад усе!
Автор вам бы трошки мозга
А кримінальна справа в реєстрі теж іпсо?
Подмигашка• сегодня в 08:07
Каждое утро очередной шлак выписывать сюда приходите
Болтушка Му• сегодня в 08:08
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
автор В танке • сегодня в 08:08
Ответ дляНевловимий Джо
Замовлення поступило? Треба відробляти?
Вид киля та куди?
автор В танке • сегодня в 08:09
Ответ дляУкраїна понад усе!
Автор вам бы трошки мозга
https://reyestr.court.gov.ua/Review/137189609
палка-копалка• сегодня в 08:12
Ответ дляВ танке
Мало не бувае такого
Что там с Миндичем, Ермаком?
flekder• сегодня в 08:14
Не раскачивайте лодку. Живых и неизнасилованных украинцев ещё очень много, буквально миллионы. Их даже переловить не могут всех, хоть и очень стараются.

Несознательные граждане сидят без демократии по квартирам и прячутся от героической судьбы под бронями и отсрочками, якобы работая на. критических должностях или под другими предлогами.

Но что может быть дороже территории Крыма и Восточных областей? И особенно в несправедливости достижения агрессором своих целей силой?
Ведь нет никакого смысла в существовании Украины и украинцев без Крыма и полной территории по Конституции.

Помните, Украина не проиграла ни одной войны, никогда! Украина сформировалась как самое большое государство Европы исключительно на основе ума и мудрости украинцев (причем чаще всего именно этнических). Всё происходящее, героическое сопротивление и упорство - свидетельствует о мудрости и огромном чувстве справедливости.
автор В танке • сегодня в 08:15
Ответ дляпалка-копалка
Что там с Миндичем, Ермаком?
Відкрийте будь-яку соціальну мережу, зайдіть у коментарі під новинами про легалізацію зброї чи право на самооборону. І ви гарантовано зустрінете його. На аватарці — національний прапор, у профілі — патріотичні гасла, у риториці — гордість за бойову, нескорену націю.

Але варто вам вимовити фразу «право громадянина на смертельне насильство для захисту свого життя», як патріотичне лушпиння миттєво обсипається. З-під вишиванки чи камуфляжу на вас злякано кліпає очима класична, еталонна, незаймана еволюцією радянська людина. Той самий кріпак індустріальної епохи, для якого держава — це сувора, але справедлива матуся, а свобода — це щось страшне, брудне й таке, що неодмінно загрожує проблемами.

Озброїмося холодним скальпелем та препаруймо цей феномен. Перед нами Homo Post-Sovieticus Clientis (Людина пострадянська залежна). І це не просто політична позиція, а глибокий психосоціальний діагноз, ідеальний будівельний матеріал для будь-якої екстрактивної держави.
из желе я• сегодня в 08:16
Ничего не поняла: в чем проблема?
Все хотели в Европу- вот она. Скоро головы на улицах будут отрезать
автор В танке • сегодня в 08:18
Ответ дляиз желе я
Ничего не поняла: в чем проблема?
Толернатизм
Мама Чели• сегодня в 08:23
Ответ дляпалка-копалка
Что там с Миндичем, Ермаком?
А також хто такий вова на плівках міндіча? Кому це цікаво? А от вкинути ’новину’ за березень 2023 року зовсім інша справа ...

Невловимий Джо• сегодня в 08:23
Ответ дляиз желе я
Ничего не поняла: в чем проблема?
При Януковичу в нас не було іноземних студентів?
ПрипоРошенная• сегодня в 08:24
Ответ дляНевловимий Джо
Были. Но приезд к нам на учебу надо было заслужить. Поэтому ехали умные, воспитанные люди. А сейчас весь сброд попер, который у них никому не нужен.
Невловимий Джо• сегодня в 08:26
Ответ дляПрипоРошенная
Так зґвалтував розумний і вихований студент
ПрипоРошенная• сегодня в 08:27
Ответ дляиз желе я
Ничего не поняла: в чем проблема?
Это точно. У людей с наличием мозга рожевi окуляри давно слетели, у остальных - они приросли и не снимаются. Живем же в раю. И в европу продолжаем усиленно хотеть.
Кокосиха• сегодня в 08:28
Ответ дляМама Чели
Одне не відміняє другого. Те, що в нас корупція, ще не значить, що треба добивати нас ще й цим непотребом
ПрипоРошенная• сегодня в 08:29
Ответ дляНевловимий Джо
Вы лично с ним знакомы, что так оценили его ум? Обрадовался, что у нас 13-летние украинки сами приходят на квартиру и дают с собой делать, что хочешь. Ту много ума не надо.
И интересно, что дело открыли, когда девочке 16 исполнилось. Сообразила, что бабло можно скосить? Далеко пойдет. Пусть едут ещё!
автор В танке • сегодня в 08:30
Ответ дляПрипоРошенная
Заслужить бабками. У кого бабло есть тот и заслужил
ПрипоРошенная• сегодня в 08:32
Ответ дляВ танке
Ну, тут мы не знаем, на каких условиях они едут. Может и за бабаки.Еще один источник левого дохода война открыла. Кто-то хорошо набивает карманы.
автор В танке • сегодня в 08:33
Ответ дляПрипоРошенная
За бабки, иностранцев всегда учили только за бабло
Невловимий Джо• сегодня в 08:33
Ответ дляПрипоРошенная
А що навчання у вузі для іноземних студентів вже безкоштовно стало? Чи все ж коштує немалих грошей?
ПрипоРошенная• сегодня в 08:35
Ответ дляНевловимий Джо
Ну, значит девочка молодец, сориентировалась быстро. В 13 сама на квартиру пришла, а в 16 - поняла, что студент был не бедный и решила ручки позолотить. Умничка!