Летала_НаМетле• 09 февраля в 20:36

Завдання на логіку.

GPT каже, що В. Інтуїція каже, що Г. Подруга каже, що Д ( бо гарні сердечка і скоро День святого Валентина). Логіка поки в шоці.
Аноним_1859• 09 февраля в 20:38
Я -ідіот
Гербарія сушу• 09 февраля в 20:39
Хз. Але моє припущення - В
Манкоголік• 09 февраля в 20:40
Теж за В, але хз
Аноним_1859• 09 февраля в 20:40
Це може бути прикол? Там ані рядність не зберігається, нічого
Барабан для дорослих• 09 февраля в 20:41
Я за В
Рятівник Малібу• 09 февраля в 20:42
Я не люблю такі картинки. В мене голова зразу болить
Тримбулька• 09 февраля в 20:42
Я думаю Г
автор Летала_НаМетле • 09 февраля в 20:42
Ответ дляАноним_1859
Ні, це реальне завдання. Складене досить серйозними освітянами.
автор Летала_НаМетле • 09 февраля в 20:43
Ответ дляТримбулька
Я думаю Г
Було б не погано. Я саме так відповіла.
Поки не знаю відповіді.
Аноним_1859• 09 февраля в 20:44
Ответ дляЛетала_НаМетле
Якими? :)
Миллениалка• 09 февраля в 20:44
Я тоже думаю сердечки
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 февраля в 20:45
Г
А я нівроку• 09 февраля в 20:45
Я думаю Г. По кількості темних фігурок
Мотористка• 09 февраля в 20:45
Звичайно Г
автор Летала_НаМетле • 09 февраля в 20:45
Ответ дляМиллениалка
Я тоже думаю сердечки
Дівчатка, такі дівчатка))
Упругая попка• 09 февраля в 20:45
Г.

Выделенных 5.
И тогда будет два окна с треугольниками, все остальные по 2 раза.
Ну ниче се• 09 февраля в 20:46
я за Г
є закономірність за незафарбованими фігурами, їх 5,6,7 в кожному рядку і стовпчику

в пропущений квадрат треба знайти малюнок з 5 не зафарбованими елементами. Г підходить

пс: чатжпт не завжди дає правильну відповідь, не орієнтуйтесь на нього
Миллениалка• 09 февраля в 20:48
Ответ дляЛетала_НаМетле
Дівчатка, такі дівчатка))
Но, вообще, если искать закономерности, то скорее всего где закрашено 5 элементов, но сердечки красивее
Добра всем!• 09 февраля в 20:48
Закономірність:

У кожному рядку та стовпці фігури змінюються за такими правилами:

Форма: Якщо в перших двох клітинках стовпця/рядка є дві однакові форми, то в третій клітинці буде нова форма. Якщо всі три клітинки мають різні форми, то в третій клітинці буде форма, яка є в першій клітинці.
Колір: Якщо в перших двох клітинках стовпця/рядка є два однакові кольори, то в третій клітинці буде новий колір. Якщо всі три клітинки мають різні кольори, то в третій клітинці буде колір, який є в першій клітинці.
Розв´язання:

Розглянемо центральний фрагмент 2x2.

У верхньому ряду: перша клітинка - трикутник, друга - трикутник. Отже, закономірно, що в першій клітинці другого ряду буде нова форма.
У лівому стовпці: перша клітинка - трикутник, друга - квадрат. Отже, закономірно, що в першій клітинці другого ряду буде форма, як у першій клітинці, тобто трикутник.
Поєднуючи ці два висновки, робимо висновок, що перша клітинка другого ряду повинна містити трикутник.

Тепер розглянемо кольори:

У верхньому ряду: перша клітинка - чорний, друга - білий. Отже, закономірно, що в першій клітинці другого ряду буде колір, як у першій клітинці, тобто чорний.
У лівому стовпці: перша клітинка - чорний, друга - білий. Отже, закономірно, що в першій клітинці другого ряду буде колір, як у першій клітинці, тобто чорний.
Отже, перша клітинка другого ряду повинна містити чорний трикутник.

Правильна відповідь: Б
Акукарача• 09 февраля в 20:48
в двух строчках закрашены 3, 4 , 5 фигуры
Значит внизу должно быть 5, то есть г
Бабуся Бетман• 09 февраля в 20:48
Ответ дляЛетала_НаМетле
Було б не погано. Я саме так відповіла.
Поки не знаю відповіді.
Автор, я також думаю, що Г.

В першому ряді сума чорних фігур - 12.
В другому - також 12.
В третьому - 7. Тобто не вистачає п´яти чорних фігур. Тому відповідь Г.
автор Летала_НаМетле • 09 февраля в 20:48
Ответ дляНу ниче се
я за Г

Дійсно. Тепер і я бачу. Щиро дякую Вам. Це мені випадковий плюсик до роботи)
Дякую)
Кусман Сиру• 09 февраля в 20:48
у центрі тільки квадрати, тому обираю В
Упругая попка• 09 февраля в 20:49
Ответ дляНу ниче се
я за Г

Также размышляла, но учитывая закрашенные фигуры: из 3,4,5.

:-)
Всего фигур везде 10.
Затишне кубло• 09 февраля в 20:50
Г
Давно без алко• 09 февраля в 20:51
я за Г
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 февраля в 20:51
Ответ дляНу ниче се
я за Г

а я считала по закрашенным в вертикали: в первой 11, во второй 7, в третьей 3. Т.е. во второй должно быть 12, значит не хватает 5 - итого ответ Г, только в нем 5 закрашенных )))
мадамГрицацуева• 09 февраля в 20:51
Ответ дляМанкоголік
Теж за В, але хз
Як може бути В, якщо треба, щоб було 5 замальованих фігурок?
Давно без алко• 09 февраля в 20:51
Напишите потом правильный ответ
очки_ннадо• 09 февраля в 20:51
Думаю, Г, все просто: перший рядок маємо зафарбованих 3 4 і 5 фігур, другий - у іншому порядку те ж саме, а третій - лише 3 та 4. Не вистачає 5 зафарбованих. А це лише в Г)