ПочтальЁнша• 10 февраля в 19:08

Скор день Святого Валентина.

Скажіть чесно, ви щось відчуваєте, ну свято кохання, бажання якісь потаємні, в мене цього року як ніколи , можливо через овуляцію, яка в мене зараз, ну мені прям не вистачає кохання, отих сердечок червоних, рожевих, взагалі я закохана, але він про це не знає мабуть, я навіть не знаю як його звати, так, таке буває, мені по життю не вистачає кохання, я недолюблена.
Скоріше б проходило це свято і овуляція, а то прям важко....
Мандолина Бу• 10 февраля в 19:09
Ничего. День как день.
автор ПочтальЁнша • 10 февраля в 19:10
Ответ дляМандолина Бу
Ничего. День как день.
То ще ж не настав цей день, тільки 10, може ще у вас щось в душі йокне 14.
Мандолина Бу• 10 февраля в 19:10
Ответ дляПочтальЁнша
Я уже много таких дней прожила, ни разу не йокнуло.
Я не Тролль• 10 февраля в 19:11
Да, люблю этот праздник, в предвкушении от подарка и классного вечера
автор ПочтальЁнша • 10 февраля в 19:11
Ответ дляМандолина Бу
Та у мене минулі роки було байдуже, а цього року як ніколи.
Пиши-пропало• 10 февраля в 19:11
Ні. Я не віддчуваю, бо я тетя доросла, заміжня 25 років і не романтична. А моїй доньці 19 і вона закохана, ото в неї метелики та серця скрізь :)
Манюнайтед• 10 февраля в 19:11
День маркетолога и лохов мамонтов
Дайте подуться• 10 февраля в 19:11
Подобається святковий декор на вулиці, ну і буду мило спостерігати за тим, як хлопці і чоловіки несуть пакети і квіти))
Борщичок• 10 февраля в 19:12
Нет. Вообще не колышет. Когда была замужем что-то там наивно еще мечтала, устраивала романтик с вином и тортами в виде сердечек...
Сейчас разве что себе сердечек напеку.
Борщичок• 10 февраля в 19:15
Ответ дляДайте подуться
Иду пару дней назад мимо кафе, там окно такое в пол, окно-витрина, стоит, значит, женщина лет 60ти на коленях рисует сердечки, с таким обреченным видом))
Дайте подуться• 10 февраля в 19:16
Ответ дляБорщичок
А всі хто проходять потім поруч милуються сердечками
Мороженная курица• 10 февраля в 19:17
Чоловіка вдома навіть не буде. Чудове свято 🙄
Борщичок• 10 февраля в 19:18
Ответ дляДайте подуться
Ну, лично я нет, т.к. вижу изъяны в работе, профдеформация))
автор ПочтальЁнша • 10 февраля в 19:19
Ответ дляМороженная курица
Так, це скоріше свято для підлітків, свято першого кохання.
Дайте подуться• 10 февраля в 19:19
Ответ дляБорщичок
Любов не завжди ідеальна. Я б так підписала вітрину)))
Борщичок• 10 февраля в 19:20
Ответ дляДайте подуться
Думаю там были четкие инструкции, еще девчонка лет 20ти стояла, надзирателем)) Видимо где-то с инсты или гугла исходник надо было повторит..
Дайте подуться• 10 февраля в 19:21
Ответ дляМороженная курица
Ой, та можна подумати те свято завжди було чудовим. Я пам´ятаю, як в 14 вмивалася, сльозами, ну бо кохання було не взаємне)
Дайте подуться• 10 февраля в 19:22
Ответ дляБорщичок
Думаю червоні новорічні банти на дверях вже ніхто не переплюне
Вмію заміряти найкраще• 10 февраля в 19:32
Не святкую.Чуже для мене свято.
Курочка-чубаточка• 10 февраля в 19:48
Фух, мне за Вас аж страшно стало, это ж надо влюбиться в чувака, который ни сном ни духом. Не, меня не кроет так, чтобы сильно, но сегодня в магазине видела как бабулечка с ходунками ( те, что помогают ходить) покупала плюшевую игрушку с сердечком)) Так это здорово, хочу чтобы у меня был в таком возрасте дедулечка и мне бы хотелось ему милые сюрпризики делать. В этом году мне некому((
So_so• 10 февраля в 19:56
Пусть жизнь изменится так как Вы этого хотите ❤️
Сарафанное радио• 10 февраля в 20:10
То Ви не закохана))))