Налогообложу• 10 февраля в 19:26

Хто там не може спіймати квитки в театр Франка

Зараз достатньо квитків на деякі вистави в квітні . Обирайте)
волосатое стекло• 10 февраля в 19:31
Всіх цікавлять не якісь просто вистави,а певні вистави певного постановника. А їх виловити нереально
автор Налогообложу • 10 февраля в 19:37
Ответ дляволосатое стекло
Зараз є Слуга двох панів , Лола, Незрівнянна . Завтра і їх вже не буде . А певну виставу треба постійно відслідковувати , інколи не встигаєш тут написати про квитки , як їх вже немає.
волосатое стекло• 10 февраля в 19:38
Ответ дляНалогообложу
Навіть чат бот, який слідкує, не встигає виловити 2 білети поруч)
Голубая фишка• 10 февраля в 20:09
Ответ дляволосатое стекло
Познайомитися із гардеробщицею?😏
КаваЗМолоком• 10 февраля в 20:43
Автор, дякую !!! Спіймала ))
Оч@ров@Шк@• 10 февраля в 21:08
На те, що цікавить і за чим полюю, квитків немає. Але дякую вам за повідомлення, це цінно
Дідова баба• 10 февраля в 22:26
На відьму все одно нема. Все решта бачила
автор Налогообложу • 10 февраля в 22:30
Ответ дляДідова баба
Якщо ви полюєте за відьмою , то маєте знати , що її завжди виставляють окремо . 24 січня виставили 2 покази на 23 лютого . На днях має з´явитись на березень . І це рандомно в будь який час , можуть в 9, можуть в 11 )Попит тільки зростає .
Дідова баба• 10 февраля в 22:32
Ответ дляНалогообложу
Так, знаю) Але купити не можу) Ні Ostap, ні на фб їхня сторінка поки мені не допомогли )
автор Налогообложу • 10 февраля в 22:39
Ответ дляДідова баба
Є ТГ чат Франка і Чат Зайвий квиток . Там завжди пишуть , хто перший побачить . Але все одно треба бути супер швидкою ) нехай пощастить наступного разу !