Сколько_мне_лет?• 10 февраля в 22:25
Ви любите ван Гога? Розкажіть чому
Вінсента ван Гога. Які улюблені твори, чому? Дякую
Я б такое не носила, но продаю• 10 февраля в 22:44
На меня импрессионисты как-то действуют. Появляется чувство восторга от игры света и цвета. А классические картины не вызывают таких чувств.
Сколько_мне_лет?
• 10 февраля в 22:45
Ответ дляВыФсеВрете
Після книги про нього зовсім по іншому сприйняти картини почала. Рекомендую. Автор Ірвінг Стоун. Чудова книга
Дякую. Зверну увагу. В Амстердамі прекрасний музей. Один з найкращих музеїв в Нідерландах, музей ван Гога. Також рекомендую, як буде колись можливість. Зараз це складно через війну. Та й дорога важка. Але раптом колись.
Анонимушка• 10 февраля в 22:47
Ответ дляСнегурочко
Sphinx tête de mort - вот эта нравится) остальные картины интересные, но для меня без особого восторга
Кстати, картина переименована. Возможно для вас она утратит свое очарование, если вас зацепила именно мертвая голова.
Анонимушка• 10 февраля в 22:49
Ответ дляСколько_мне_лет?
Він страждав психічними захворюваннями, на жаль. Більшість геніїв не в собі. Але за життя так і не заробив грошей. Був бідним. За іронією долі шалені гроші за роботи - митець цього так і не відчув.
О нет. Это миф. Он из довольно состоятельной арт семьи, но выбрал путь пассионария. Ну и гулял хорошо. Одна из теорий сумасшествия - банальный нейросифилис, который тогда ещё не лечили.
постою_послушаю• 10 февраля в 23:09
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Меня Гоген и Дега вот так необъяснимо завораживают. А Ренуара я просто нежно люблю
постою_послушаю• 10 февраля в 23:13
Ответ дляСколько_мне_лет?
А оригінал картини бачили? У вас там недалеко їхати (летіти) до оригіналу
Вы меня раздразнили, я думала в Канаде где-то. А Нью-Йорк близко, да, но без визы туда не попадёшь
Лорка-хлорка• 11 февраля в 00:15
Ответ дляСколько_мне_лет?
Мені цікава біографія митця. Тісний звʼязок з братом Лео. Це добре, коли так близько підтримують рідні люди. Там дуже багато сентиментальних моментів. Брат Лео навіть свого сина назвав на честь старшого брата - Вінсент.
Вообще-то брат Тео, Теодорус.
Сколько_мне_лет?
• 11 февраля в 00:24
Ответ дляЛорка-хлорка
Вообще-то брат Тео, Теодорус.
Так, точно. Автовиправлення, пишу з телефону.
Сколько_мне_лет?
• 11 февраля в 00:29
Ответ дляпостою_послушаю
Думала, що з канадськими документами якийсь є спрощений режим. Мабуть, помилилась. З візами в США для українців скорше за все зараз складно, хоч і завжди було непросто. Хоча хз
Мир Мир Мир!• 11 февраля в 01:15
Ответ дляАнонимушка
Эх, и Врубеля моего любимого тоже нейросифилис погубил((
Снегурочко• 11 февраля в 07:12
Ответ дляАнонимушка
меня зацепила сама картина, когда увидела ее в музее. название это просто ее идентификатор
Ластоноша• 11 февраля в 08:43
Ви були в музеї Ван Гога? Скільки часу потрібно на музей? я 2 рази не потрапила. Була лише 10 днів в Амстердамі. На 11 день лише були білети.
Сколько_мне_лет?
• 11 февраля в 09:58
Ответ дляЛастоноша
Так. Бронювала заздалегідь через сайт. Я так зрозуміла, що день в день там білети складно купити. Там було щось складне, що навіть з квитком купленим (чи музейною картою) слід бронювати час, бо людей багато. Сайт в них чудовий, ви підпишіться, там багато інфо. Сам музей дуже гарний, сучасний. Багато поверхів. Є аудіогід. Дуже добре подана вся інформація. Все залежить від того, як ви любите музеї та цього автора зокрема. Це місце, особисто для мене, куди хочеться вертатися. Якщо ходити неквапливо, то можна і більше 5 годин блукати. І відкривати щось своє. А якщо головні роботи (там в аудіогіді можна вибрати режим, і вам підкаже щось типу «основні роботи», я вже точно не памʼятаю), то можна 2-3 години присвятити. Особисто я верталася в музей кілька разів. Також цікаво, що там представлена епоха і роботи, які справили враження на митця, наприклад, є роботи Моне, Гогена та інших. Я біля Моне зависла:-) тому в усіх по-різному. Але ось з музею сучасного мистецтва (він там відносно поруч), то я вилетіла дуже швидко, чомусь важке враження справив, якась паніка мене там охопила, хоч місце дуже популярне, і багато там народу завжди.
Ластоноша• 11 февраля в 10:03
ми тільки в перший день приїхали - і вирішили бронювати. То було лише на 11 день - день виїзду.
Сколько_мне_лет?
• 11 февраля в 10:09
Ответ дляЛастоноша
Так, розумію. В них там скрізь так, в популярні місця черги. Наприклад, в Музей Анни Франк взагалі черга, але я туди й не хотіла, морально важко було, хоч поруч з музеєм храм, де Рембрандт похований, там і орган є, і черги нема, дуже атмосферне місце. А ось Анни Франк ні, важке. Я там карту музейну купляла, була всередині (але не на самій експозиції). Можливо, ви наступний раз ще якось заздалегідь бронюйте. Я здивувалась, що в них квитки на балет за півроку вперед (це я думала, в раптом потраплю, ні; хоч вистави були в програмі десь місць-два, квитків не було).