Gvenna• 11 февраля в 00:30

Місця в поїзді 073

Дівчата, хтось їздив в Харків Перемишль?
Як в ньому верхні нижні місця рахуються. Мені написало що 102 приміром це нижнє, але ж парні номери місць то верхні зазвичай. Може хтось а ньому їздив і знає як там все?
Кундалина• 11 февраля в 00:32
як рисочка зверху, то верхнє місце
внизу - нижня
автор Gvenna • 11 февраля в 00:33
Ответ дляКундалина
як рисочка зверху, то верхнє місце
внизу - нижня
Дякую щиро
Бо я літній людині взяла квиток. То шоб не переживала. Бо звикли що парне то верхнє
Бабка-ежика• 11 февраля в 00:36
На регіоджет брала батькам квитки до Праги, телефонувала на гарячу лінію, то повідомили, що якщо номер місця закінчується на 1 або 2, то це нижні місця
Кундалина• 11 февраля в 00:39
Ответ дляGvenna
Дякую щиро
я їхала цим потягом з Києва, там дійсно така дивна для нас нумерація
Варена цибуля• 11 февраля в 01:56
Ответ дляКундалина
Така нумерація у всіх потягах, що їдуть за кордон.
автор Gvenna • 11 февраля в 03:36
Всім подяка
Таракашечка• 11 февраля в 08:52
Ответ дляGvenna
Дякую щиро
Зверніть увагу на нумерацію місць - вона не порядку і не логічна , тому не керуйтеся номерами