Дайте вподобайок• 11 февраля в 16:02
Чому в Бразилії більшість знають англ мову а в Україні ні..
Копуша• 11 февраля в 16:03
А зачем она нам в Украине? Кто на Английском тут говорит кроме туристов?
Ms. Любмая жена• 11 февраля в 16:03
Чому у нас всі поголовно діти знають російську, хоча в школах вона навіть не викладається? Тому що соцмережі російською, блогери, відео. Так і там, англомовне середовище розповсюджете, блогери, селебріті, пошук в інтернеті англійською дає більше результатів і т.д.
Ранковий базар• 11 февраля в 16:04
Это логично! У них рядом США.
Пысы: не все там знают английский. У меня в группе 3 бразильца учились
Аристократка-тунеядка• 11 февраля в 16:05
Я не знаю достоверна ли эта информация, но если да, то могу предположить, что туризм у них развит больше, да и сша почти под боком тоже дает о себе знать.
ЖующаЯКонфету• 11 февраля в 16:06
Сейчас все бразильские фавелы обалдели от заявления, что они знают английский)
КАПСЛОЧНИЦА• 11 февраля в 16:07
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мексика к США ближе, но это не помогает им английский выучить. В Бразилии не была, но думаю, что автор фантазирует мягко говоря.
ЛеньГуглить_правда• 11 февраля в 16:08
Якщо вас так турбує Бразилія, краще запитайте, чому у нас війна, а в них немає? Їм що, повоювати нема з ким?
ЛеньГуглить_правда• 11 февраля в 16:08
Ответ для7_кг_рыбы
Та нафиг тот английский надо
Які мови знаєте саме ви?
ЛеньГуглить_правда• 11 февраля в 16:10
Ответ дляМусик Пусик
а Африканцы многие французский знают хорошо
У колишніх французьких колоніях знають французьку, в англійських - англійську.
Дайте вподобайок
• 11 февраля в 16:11
Ответ дляКоплю на груди
Автор, офіційна статистика говорить про іншу ситуацію
А шо це за табличка? Що вона означає
Молчавочка• 11 февраля в 16:14
Тому що Бразилія завжди брала напрямок і партнерство з США і англійською було багато мого зав´язано на партнерстві. А ми брали курс на расию, і лише останні 11 років на захід. А це навіть не покоління.
БЦАшка• 11 февраля в 16:14
Ответ дляДайте вподобайок
А шо це за табличка? Що вона означає
Вчіть англійську
. Цю табличку навіть школяр прочитає і перекладе. І навіть я...
Там-тарарам• 11 февраля в 16:15
А чого у Індії друга державна мова англійська, автор?)) Якби нас Британія колонізувала,то і ми англійську класно б знали,а так як нас колонізувала рашка...
Рву и мечу• 11 февраля в 16:21
Ответ дляТам-тарарам
Жаль, що їм було це не цікаво... була б Одеса по типу Гонгконгу
до речі в Одесі жіночки знають непогано англійську
Там-тарарам• 11 февраля в 16:24
Ответ дляРву и мечу
Так там ясно чому,влітку біля кафе пройтися і кожна сидить з якимось іноземцем) я ще коли незаміжня була і молодша,то до нас з подругою у ресторані Стейкхаус сваха підходила,навіть у туалет за нами побігла з візиткою і запитанням чи не хочемо ми заміж на іноземця,вона якраз з ними за столиком сиділа)
Мішечок щастя• 11 февраля в 16:35
Ответ дляДайте вподобайок
А шо це за табличка? Що вона означає
Це розклад руху приміських поїздів.
Рубаю олівлє• 11 февраля в 16:52
Ответ дляКопуша
Главный, но лучше бы не пытался или брал переводчика
Коплю на груди• 11 февраля в 16:57
Ответ дляДайте вподобайок
А шо це за табличка? Що вона означає
годовасик• 11 февраля в 17:06
вы шутите?!?!?!?!? вы там были????
я была 2 года назад там 2 месяца
НИКТО НЕ ЗНАЕТ ТАМ АНГЛ
я была 2 года назад там 2 месяца
НИКТО НЕ ЗНАЕТ ТАМ АНГЛ
Безлім на все• 11 февраля в 19:30
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Правильно думаете. Отдыхала в Бразилии, в отеле персонал не разговаривает на английском, за исключением пары человек