Да, я блондинка!• 11 февраля в 20:47

Синяки у дитини. Не проходять. Фото

Дівчата, зійду скоро з розуму. Влітку замітила синець (типу садно) на копчику. Сказали лікарі травмує щось в тому місці. Потім на нозі пʼятно, від гормональної мазі пройшла краснота, але слід не пройшов і час від часу воно типу знову прогресує. На гомілці петехії ( на одній нозі), каже, що на фізкультурі падає на ту ногу. І ось сьогодні показав такий самий синяк як на копчику але в паху, прямо на пісюні! Дівчата, чуть не вмерла. Сину майже 11 років, активний. У когось таке було? В чому може бути причина?
Попередній діагноз капілярит ( поставило два дерматолога)
Вподобайден• 11 февраля в 20:51
Це не синяки …. Зовсім не схоже
Тут как тут• 11 февраля в 20:51
Это не синяки.
Мамина корзиночка• 11 февраля в 20:52
Так это не синяки, это кожная проблема, дерматит или типа того.
автор Да, я блондинка! • 11 февраля в 20:52
Два дерматолога поставили діагноз капілярит і гемосидероз
Зараз на дієті• 11 февраля в 20:52
А вам призначали якісь обстеження? Ви здавали аналізи?
автор Да, я блондинка! • 11 февраля в 20:53
Ответ дляМамина корзиночка
На пісюні в нього, типу притис, але дуже схоже на те, що на копчику
Мию чакри щоденно• 11 февраля в 20:54
У сотрудницы у ребенка были синяки (не знаю цвет, где, форма) - оказалась онкология:( Вылечили.
Не хочу вас напугать, но лучше перебдеть
автор Да, я блондинка! • 11 февраля в 20:55
Ответ дляЗараз на дієті
загальний з формулою. Гематолога сказали не потрібно. Але я капєц як переживаю.
Докладальниця• 11 февраля в 20:55
Треба розгорнуту кров
Зараз на дієті• 11 февраля в 20:56
Коагулограму не здавали?
автор Да, я блондинка! • 11 февраля в 20:56
Ответ дляЗараз на дієті
Коагулограму не здавали?
Ні. Думаю здати.
Лялька в колисці• 11 февраля в 20:56
Ответ дляМию чакри щоденно
Там другого характера, не пугайте.
Автор сдайте оак и коагулограмму.
Зараз на дієті• 11 февраля в 20:57
Ответ дляДа, я блондинка!
Ні. Думаю здати.
Дивно, що лікарі не призначили здати
Пирожкиня• 11 февраля в 21:00
Ответ дляЛялька в колисці
Там другого характера, не пугайте.
Автор сдайте оак и коагулограмму.
ой, у мене колишня однокласниця померла в 21 рік від онко крові, розказували що перед тим приїзжала до батьків на канікули (в універі) то батьки жахнулися що вона вся в синяках. Не знаю якого там характеру, я не бачила, просто згадалося
Зараз на дієті• 11 февраля в 21:01
А чому ви зверталися до дерматологів? Вас направляв сімейний лікар?
Lilian-nochka• 11 февраля в 21:01
Дерматит обычный
Xвостокрутелка• 11 февраля в 21:02
Ответ дляДа, я блондинка!
Сдайте анализ на генитальный герпес 2 типа ( отдельно от первого типа , именно второй ) , печеночные пробы, ОАК , ретикулоциты, время свёртывания капиллярной крови.
Мира всем• 11 февраля в 21:02
На фото герпес, де Ви синяки побачили ?
автор Да, я блондинка! • 11 февраля в 21:03
Ответ дляМира всем
На фото герпес, де Ви синяки побачили ?
Друге фото
Пацаааааааан• 11 февраля в 21:03
Ответ дляДа, я блондинка!
До гематолога! Я вас не лякаю, але… не буду писати свою історію. Сходить на консультацію, щоб виключити…
автор Да, я блондинка! • 11 февраля в 21:04
Ответ дляЗараз на дієті
Консультувалися в приватних клініках.
So_so• 11 февраля в 21:06
Это герпес
So_so• 11 февраля в 21:07
Вы не Киеве? Возьмите направление в консультационную поликлинику Охматдета к гематологу и закройте этот вопрос
автор Да, я блондинка! • 11 февраля в 21:08
Ответ дляSo_so
Ми не з Києва. В нас в місті немає гематолога
автор Да, я блондинка! • 11 февраля в 21:12
Ответ дляПацаааааааан
Ну були б ще б якісь симптоми? А це ж з літа таке. Дитина активна, ні на що не жаліється. Єдине, що завжди були проблеми з алергіями, різного виду висипу з самого раннього віку.
Угги в горошек• 11 февраля в 21:40
Я б взяла дитину і приїхала б в Охматдіт, чим строчити на Кідстафі, ну що Вам діагноз поставлять на форумі дитині? Ви будете витрачати тільки кошти на аналізи зараз, а толку з тих аналізів. Переночувати можна в любому хостелі прямо біля лікарні. 2 суток на обстеження і на діагноз в Охматдіті повірте- Вам вистачить.
МояХатаЗкраю• 11 февраля в 22:10
Попа цукром посипана?
Блакитна устриця• 11 февраля в 22:13
Ответ дляДа, я блондинка!
Охматдит приймає всю країну, але зразу записуйтесь в стаціонар на консультацію, в поліклініці гематологи пофігісти
Xвостокрутелка• 12 февраля в 10:15
Ответ дляМояХатаЗкраю
Попа цукром посипана?
Такое впечатление что это гелевые шарики с памперса.
Xвостокрутелка• 12 февраля в 10:17
Ответ дляДа, я блондинка!
Вам все равно нужна консультация гематолога. Сейчас можно и онлайн это сделать.
Ребенок живёт с родным отцом или с отчимом? Сексуального насилия в семье нет?