Я таке знаю• 08 января в 14:42
Надключичний лв
А доньки підлітка , є надключичний лв.
По УЗД 8*4 мм. Не видно, але пальпується, випадково ендокринолог на огляді знайшов і відправив до гематолога. Сказав бути його там немає.
Аналізи внормі, рентген , УЗД внутрішніх органів ( внормі), щитовидка збільшена, без вузлів, але ендокринолог каже це скоріш не є причиною надключичного вузла.
Була в двох онкогематологів. Вони двоє помітили акне в доньки і відправили лікувати його , сказали що все може бути. Кожен організм різний і може бути від чого завгодно. Не завжди це онко.
За місяць переробити УЗД та аналізи крові і прийти до гематолога на прийом.
Наче не більшає лв, а може на кілька мм і менший став.
Але я дуже хвилююсь. Чи справді акне може бути причиною, каже гематолог починаємо з акне, а далі буде видно. Поки каже нічого поганого немає. Каже педіатри мало з тим стикаються бо не пальпують їх, а гематолог каже значно частіше , що в кожного свого пацієнта пальпують всі групи лв.
Як не зійти з розуму, до обстеження і що ще треба щоб впевнитись що все ок ?

короткопамятна• 08 января в 14:45
Ответ дляВоздух в банке
Так Вы уже с ума сошли со своими фобиями. Идите к психиатру.
Десь уже було про те, що і в психіатра була, просто не приймає ліки за його призначенням

Братья Капли• 08 января в 14:49
Причиной может быть неправильный прикус. В частности, если лечили зубы.
західний_діалект• 08 января в 14:50
Ответ дляМусик Пусик
Ой, привет, псих
к вечеру тонометр подтянется

Я таке знаю
• 08 января в 14:51
Ответ дляБратья Капли
Зуби в нормі всі. Останнім часом не лікували бо стоматолог сказала що все ок. Прикус я не знаю, ніколи ніхто не казав що щось не те.
Є сколіоз. Але він був і раніше, а коли той лв з´явився я не знаю.
Весною була в того ж ендокринолога він нічого не казав про надключичний лв, а пробує він їх завжди
Братья Капли• 08 января в 14:53
Последнее время не лечили. Значит лечили до этого? Ведь узел не за секунду увеличивается.
Мусик Пусик• 08 января в 14:53
Ответ длязахідний_діалект
к вечеру тонометр подтянется
Та на завтрак обед и ужин здесь

Я таке знаю
• 08 января в 14:54
Ответ дляБратья Капли
Ну за 13 років зуби лікували звичайно. Від весни ні, а весело ендокринолог нічого про той вузол не казав, то його певно не було. А в грудні вже є. За цей час не лікували нічого. Бо все в нормі
Аленький носочек• 08 января в 14:57
Ответ длязахідний_діалект
к вечеру тонометр подтянется
С утра здесь уже )
західний_діалект• 08 января в 14:59
Ответ дляМусик Пусик
Та на завтрак обед и ужин здесь
пропустила)
Мусик Пусик• 08 января в 15:02
Ответ длязахідний_діалект
пропустила)
Та я только зашла сегодня, а вобще как не открою ленту, по любому кто то из них попадется

Наивная Хо• 08 января в 15:03
Ответ дляАленький носочек
С утра здесь уже )
То та з шлунком ?
По відповідях подібно, що помирать збирається.

Я таке знаю
• 08 января в 15:09
Ответ дляБратья Капли
А ви з таким стикались, що саме надключичний пальпувався через прикус? Бо Гугл пише що надключичний то зазвичай один діагноз, хоча гематологи сказали що далеко не завжди це онко, але перевірятись треба.
Аленький носочек• 08 января в 15:14
Ответ дляНаивная Хо
То та з шлунком ?
Не, как лечить низкое давление

Ответ дляЯ таке знаю
Чим лікуєте акне?
Я таке знаю
• 08 января в 15:20
Ответ дляSofkaMos
Чим лікуєте акне?
Еффезелом поки , за 3 тижні також на повторний прийом до дерматолога йду.
Мне без сахара• 08 января в 15:35
Ответ длязахідний_діалект
к вечеру тонометр подтянется
І інсульт

західний_діалект• 08 января в 15:37
Ответ дляМне без сахара
І інсульт
с давлением уже тут, намаханая)

Братья Капли• 08 января в 16:29
Ответ дляЯ таке знаю
Да. После переделки все вернулось в норму, но не сразу, где-то за месяц.
Я таке знаю
• 08 января в 16:40
Ответ дляБратья Капли
Дякую. Буду на прийомі запитаю ще за таке, може варто піти до стоматолога ще раз, най там все перевірить. Це ви маєте на увазі коли пломбували, то пломбу завелику поставили так що не зручно було, чи що саме? Не думала що надключичні на таке реагують.
От і гематолог сказала скільки організмів стільки й всього, не завжди все погано. А інтернет прям пише так - надключичні то рак. Онкогематолог трохи заспокоїли. Звернула увагу на акне, і каже це свого роду запалення шкіри і тому лв також можуть реагувати. В доньки трохи є на обличчі і трохи на спині.
Надіюсь що все закінчиться добре, бо так себе накрутила , що то просто.

Братья Капли• 08 января в 18:16
Ответ дляЯ таке знаю
Да, мешала по высоте. Сама стоматолог не находила проблемы. Помог ортопед.
Я таке знаю
• 08 января в 18:28
Ответ дляБратья Капли
Я вже заплуталась. А ортопед причому до зубів?
Донька має всі старіші пломби, каже ніодна не мішає.
Я таке знаю
• 08 января в 18:29
Ответ дляБратья Капли
Це вас лікар з тим надключичним лв відправляла до стоматолога, ортопеда, так? Бо мені доньку відправили до дерматолога з акне.
Я таке знаю
• 08 января в 18:29
Ответ дляБратья Капли
Стоматолог-ортопед
Огого. Такого навіть не чула ніколи.

Сладко-соленая• 08 января в 20:25
Ответ дляБратья Капли
Стоматолог-ортопед
А лора-проктолога у вас там не було?)))))