Кумася• 12 февраля 2025
Що дарують 14 лютого)))
Результат:
вже голосів:
14 (48.28%)
Ні
11 (37.93%)
Так
4 (13.79%)
Не знаю
Кудлата хмаринка• 12 февраля 2025
Мой муж ничего не дарит...не имеет заначки а зарплату отдает мне. Я тоже ничего не дарю. Можем пойти куда-то посидеть или дома вкусный ужин и баиньки 😆
ВсеПроВсехЗнаю• 12 февраля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
И у нас так.
Гага Газу• 12 февраля 2025
Вообще не важно. Я подарю парфюм. Он мне всегда дарит деньги (и не только на праздники). Главное, что мы есть у друг друга
Лінива, не каюсь• 12 февраля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Скучно
Як сказав мій чоловік, це день закоханих, а не одружених, але свій букетик я отримала, а для нього підготувала дещо краще, замовила страпони з вібрацією talla.ua/ua/strapony-s-vibraciej/ скажу чесно, спочатку думала, що не погодиться, але в моменті романтична атмосфера допомогла розслабитися та спробувати новеньке у сексі. Давно хотіла щось таке, але він в мене ще та консерва, як показала практика, що раз у рік і палка стриляє, тому пробуйте, дівчата!