Тану на сонці• Изменено 06 марта в 09:24
НП день у день доставка по Києву
Хто знає до якої години треба відправити щоб в цей день і отримати
Написали що відправлять до 14 і я її вечері отримаю
Тану на сонці
• 06 марта в 09:25
В мене сумніви, чи це дійсно так
Спитала у оператора , вона сказала що до 12
Але оператори по шаблону все знають
ФсеСама• 06 марта в 09:29
Там все заложить від відділення. В моєму відділені треба відправити до 12 годин. Бо в них о 12 машина приїжджає забирати посилки.
Є відділення в яких забирають посилки в 10 ранку. Є такі, де забирають 14.
ФсеСама• 06 марта в 09:36
Я своїй мамі пару раз на тиждень відправляю їжу таким чином. Бо дорога до неї по Києву транспортом в мене займає більше години в один бік та 45 грн.
Так що відправити посилкою котлети, ковбасу та творог та ін. мені дешевше відправити Новою Поштою, чим їхати самій.
А коли НоваПей надавала знижку 50% на 4 посилки кожні два тижня - взагалі було чудово. Зараз тільки 20% надають.