Мию вікна у мороз• 13 февраля в 09:46

Покупали Вы ребенку телефон когда он шел в первый класс?

Нужен ли телефон в школе?
ПП-шница• 13 февраля в 09:47
Мы детям отдавали всегда свои старые.
Покупать не вижу смысла.
ПлюшкамиБалуюсь• 13 февраля в 09:47
Годинник.
So_so• 13 февраля в 09:47
Старшей отдавала свой кнопочный телефон, давно было. Младшей думаю часы купить.
Домовенок Кузя• 13 февраля в 09:47
Смарт часы. Лучше с прослушкой. Но учителя часто возражают почему-то
Радикальная• 13 февраля в 09:49
В 1 класі був годинник, в 2 віддала свій старий телефон. В 4 класі купили новий телефон.
На всіх телефонах стояв (і, поки що, стоїть батьківський контроль).
dulenok• 13 февраля в 09:49
нет, были смарт часы. Но и они были не нужны, т.к. ребенка со школы всегда забирала бабушка
автор Мию вікна у мороз • 13 февраля в 09:50
Ответ дляДомовенок Кузя
вот я думаю на счет часов тоже
Сама не знаю• 13 февраля в 09:50
Смарт годинник
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 09:50
Ответ дляДомовенок Кузя
А ви згоду на прослуховування взяли :)
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 09:51
Телефон був ще до школи, тому що дитина ходила на заняття і мала їх онлайн. Без телефону ну ніяк.
Солнечная_я• 13 февраля в 09:52
Покупали часы с прослушкой.
Домовенок Кузя• 13 февраля в 09:53
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви згоду на прослуховування взяли :)
Я не давала згоди на крики і приниження дитини. Довести це практично неможливо. Ви б знали, що мені діти розповіли, коли вже вийшли з молодшої школи. І причому весь клас мовчав. Діти думали, що так і треба , поважна вчителька, заслужена.
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 09:58
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну якщо для всіх дітей то була норма, то це питання до вас. Бо в моєї родині на дітей не кричать, тому для них це не норма і будь яке погане відношення відразу пересікається самою дитиною і потім вже доходить до мого відома.
Танго утрьох• 13 февраля в 09:59
Нет..в 1 класс были смарт часы
Телефон купили во 2 класс, но носить в школу разрешили только в 4
Замрійлива• 13 февраля в 10:00
Да
Попадалочка• 13 февраля в 10:02
Нет , в школе запрет
ПП-шница• 13 февраля в 10:05
Ответ дляМию вікна у мороз
вот я думаю на счет часов тоже
Часы отлично. У нас у обоих детей были.
Правда уже в третьем классе дети от них отказались.
Домовенок Кузя• 13 февраля в 10:14
Ответ длясладкий_ноябрь
Скільки шкіл ви поміняли в межах міста? От прям кожний випадок доводиться до вашого відома? Ви дуже здивуєтесь, але ні. Не всяку поведінку дорослого дитина в 7 років може ідентифікувати як таку, про яку потрібно розповісти.
Хіба що у вас домашнє навчання.
Зупка_цем• 13 февраля в 10:14
У Вашего ребенка нет телефона в 6 лет?
Додаю напруги• 13 февраля в 10:15
В 4 классе, говорили что если поступит в гимназию , купим новый, дочка старалась, она и училась в гимназии…
Чучело-Мяучело• 13 февраля в 10:50
Був годинник. Телефон з´явився у третьому класі.
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 10:55
Ответ дляДомовенок Кузя
Хіба що у вас домашнє навчання.
Звісно не кожну.
Але вище писали про крик і приниження. Це діти розуміють ще до школи. Але сприймають це нормою, якщо в родині такий самий формат життя
Кава з адреналіном• 13 февраля в 11:44
Не покупала ничего, особо он и не нужен, пока сын в 1 классе.
Родители могут написать в общий чат с учителем и сообщить что надо
Люблю порядок• 13 февраля в 11:56
Ответ дляЗупка_цем
У Вашего ребенка нет телефона в 6 лет?
у нашего нет в его 9, один в класе, предложила купить, -сказал, что не очень и надо...
Домовенок Кузя• 13 февраля в 12:08
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно не кожну.
У всього класу норма?
Діти сприймали як належне, наприклад, заборону виходити на перерві з класу.
В 5-му на зборах нова класна спитала - чому вони сидять? І тут від батьків посипалися такі подробиці різні цікаві, про які ми і не знали по ходу навчання.
Деякі події в класній групі висвітлювалися зовсім по іншому. Кілька дітей пішло з класу після 2-3, і на зборах на цих батьків було вилито купу бруду як на незгодних з керівником.
Клас був недружній, діти купками одне проти одного, одна дитина цап-відбувайло на межі булінгу, кілька - з клеймом ’поганих’. Ну і ще деякі моменти, я не писатиму, раптом вона тут сидить.
Я свого останні півроку 4-го класу просила потерпіти і доходити. Директор відмовилась нас переводити.
І справа не в родині. Ви недооцінюєте силу колективного впливу.
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 12:13
Ответ дляДомовенок Кузя
У всього класу норма?
Так
У всього класу
Що вас дивує?
Якщо всі мовчали, то значить носа для всіх і для батьків теж
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 12:14
Ответ дляДомовенок Кузя
У всього класу норма?
Справа саме в родині.
Бо якщо дитину з дитинства вчать тому, що в неї є права і кордони, то діти в 7 років вже вміють їх відстоювати, та відчувати, що ці кордони порушують.
Домовенок Кузя• 13 февраля в 12:18
А ви можете пояснити, чому більшість вчителів проти поставити камери в класі? Щоб батьки бачили наочно порушення кордонів і вчасно реагували. Навіть коштом батьків , я вже не кажу за рахунок самої школи.
Домовенок Кузя• 13 февраля в 12:21
Ответ длясладкий_ноябрь
Так
У всього класу
Що вас дивує?
В такому разі, кордони мали ті, хто не став боротися за права, а просто змінив клас. Бо ніхто не може боротися з системою один. І коли вам директор каже, ну це ж заслужена вчителька, в неї такі методи і всі задоволені, крім вас. І це з вами щось не так і ваша дитина незручна цій вчительці і цій системі.
До речі, вона знов набрала клас. Хоча вже на наших клялася, що востаннє і як вона втомилася.
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 12:22
Ответ дляДомовенок Кузя
Навіщо боротися за права з тим, хто їх порушує і вважає це нормою?