Мию вікна у мороз• 13 февраля в 09:46
Покупали Вы ребенку телефон когда он шел в первый класс?
Нужен ли телефон в школе?
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 12:25
Ответ дляДомовенок Кузя
А ви можете пояснити, чому більшість вчителів проти поставити камери в класі? Щоб батьки бачили наочно порушення кордонів і вчасно реагували. Навіть коштом батьків , я вже не кажу за рахунок самої школи.
Тому що потім почнеться, а чому Катя 4 рази була біля дошки, а петя один.
А чому Матвій на уроці не слухає, а дивиться у вікно, а вчитель не реагує. І тд
Камери повинні бути, але без доступу до батьків і використовуватися виключно в ситуаціях, де потрібно в чомусь розібратися.
Мию вікна у мороз
• 13 февраля в 12:56
Ответ длясладкий_ноябрь
я бы хотела камеры и в школе и в садике
ничего плохого в этом не вижу
на случай если к примеру что-то произошло то по камерам можно разобраться
ничего плохого в этом не вижу
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 13:06
Ответ дляМию вікна у мороз
я бы хотела камеры и в школе и в садике
ничего плохого в этом не вижу
Ну про це я й пишу.
Камери повинні бути але без доступу до батьків і для вирішення якихось питань