МаргоХ• 13 февраля 2025

Что это за новости?

Какой-то треш несется. Прям таки за спиной у Украины происходит. Завтра на мюнхенской конференции будет и наш президент и Кит Келлог
Что думаете?
❗️США дали зрозуміти Зеленському, що майже все вирішено, – Bloomberg.

▪️Ще до того, як Зеленський завтра прибуде на Мюнхенську безпекову конференцію, доля його країни, схоже, вже вирішена.

▪️Найгірший страх українського президента став реальністю – умови мирної угоди обговорюють без нього та за спиною.
Читака• 13 февраля 2025
тут вже все це обговорили в десятку тем
автор МаргоХ • 13 февраля 2025
Ответ дляЧитака
тут вже все це обговорили в десятку тем
Извините, не нахожусь тут круглосуточно
А новость новая
Манюнайтед• 13 февраля 2025
Запад с нами!!!
Тасама• 13 февраля 2025
Ответ дляМанюнайтед
Запад с нами!!!
Він не втік! Це головне! 😂
rybka21• 13 февраля 2025
цього трешу буде ще більше
кожне видання вважає своїм обов´язком висловити ікспєрдну точку зору
doktoral• 13 февраля 2025
Все нормально.Все порішали.Скоро кінець війни.На уступки пішли і ми,і русня.Шоколадо-мертветчуківська секта в соц мережах волає-здрада.Ну то хай бере Альошку з братіком і вперед на штурма
автор МаргоХ • 13 февраля 2025
Ответ дляdoktoral
Русня на какие уступки пошла?
doktoral• 13 февраля 2025
Ответ дляrybka21
цього трешу буде ще більше
То ботоферми вкиди роблять в інет(автор,я не вам,ви в тг дивитесь) .Агонія в шоколада.Рейтинг низький,президенства не бачити,санкції,кримінальні справи за всі злочини за 25 років
rybka21• 13 февраля 2025
Ответ дляМаргоХ
Русня на какие уступки пошла?
ніхто ще нікуди не пішов
автор МаргоХ • 13 февраля 2025
Ответ дляrybka21
ніхто ще нікуди не пішов
Та отож
doktoral• 13 февраля 2025
Ответ дляМаргоХ
Русня на какие уступки пошла?
Не йде війною. на Ужгород .Курськ будемо на щось мінять.
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляМанюнайтед
Запад с нами!!!
З нами до кінця!

І не збрехали ж.

Просто не уточнювали, до якого саме кінця.
Розбійник• 13 февраля 2025
що зелі доля україни, йому вибори головне, диктатор недоробленний
Шеллар• 13 февраля 2025
Сопливчик дома залишиться, він саме в диктатора грається, а там великі дяді без нього справляться.
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляШеллар
Ну так, а тут же ж найбільш важлива справа всього його життя - посадити Порошенка!
Це вам не Україну захищати, то почекає.
doktoral• 13 февраля 2025
Якби дали ракет,штурмову авіацію,зброю,а не попередники повзривали да попродали ,був би і Крим.Трамп не хоче відбивати .Він наполягає на терміновому закінченню війни
doktoral• 13 февраля 2025
А що шоколаду доля України?Ми для нього средство обагащения
Розбійник• 13 февраля 2025
Ответ дляШеллар
ніхто з шмаркалею не рахується крім ботів совєтчіци
doktoral• 13 февраля 2025
Долю гетьмана вирішить суд.Там 200 кримінальних справ .Буде більше.25 р красти і здавати інтереси країни,це ж не шуточки
автор МаргоХ • 13 февраля 2025
Ответ дляdoktoral
Та это все давно надо было давать, а не завтра
Bransoletka• 13 февраля 2025
Найбільший страх нашого президента не такий. За долю України він сильно не переживає
doktoral• 13 февраля 2025
Вор должен сидеть в тюрьме!Або віддасть гроші,а там вся імперія з накраденого і уедет жить в Лондон.Гниле воно створіння
Bransoletka• 13 февраля 2025
Удалено администрацией...
МаргариткаW• 13 февраля 2025
Удалено администрацией...
awso1977• 13 февраля 2025
Ответ дляdoktoral
Ви хоч не паліться так явно, Єрмак вам все одно не заплатить.
автор МаргоХ • 13 февраля 2025
Ответ дляawso1977
Только за Ермака хотела написать)))
Bransoletka• 13 февраля 2025
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Тільки якщо папірці підпише необхідні
Розбійник• 13 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
маня ,вже чуть не знесеться сьогодні. премію точно від дєрмака отримає
Seehund• 13 февраля 2025
Ответ дляdoktoral
Я так понимаю кокошник вы уже достали.)
Jul-Ap• 13 февраля 2025
В свете последних событий очевидно одно, по сути россия, как и Украина, на 100% зависит от воли трампа и США?)))
Забавно это наблюдать, как Трамп погладит пуйтина по головушке, и сразу рост рубля, рост ценных бумаг и акций, рассияне ликуют.
То есть победу раздают США в этой войне.
Вы не можете оккупировать большие территории, даже Донецкую область, не способны, вы не способны освободить свою же Курщину. О захвате хоть одного областного центра и речи нет.
Это что за победа и триумф такой? История знает другие примеры?
Но победу вам может дать Трамп. О какой вашей субъектности тогда вообще речь, если вы такое же зависимое от воли штатов государство.

Это было бы максимально абсурдно и кринжево, если наблюдать со стороны. Но пока мы варится в этих процессах и офигеваем.