МаргоХ• 13 февраля 2025

Что это за новости?

Какой-то треш несется. Прям таки за спиной у Украины происходит. Завтра на мюнхенской конференции будет и наш президент и Кит Келлог
Что думаете?
❗️США дали зрозуміти Зеленському, що майже все вирішено, – Bloomberg.

▪️Ще до того, як Зеленський завтра прибуде на Мюнхенську безпекову конференцію, доля його країни, схоже, вже вирішена.

▪️Найгірший страх українського президента став реальністю – умови мирної угоди обговорюють без нього та за спиною.
Апель-синка• 13 февраля 2025
Ответ дляawso1977
Ви хоч не паліться так явно, Єрмак вам все одно не заплатить.
Это новый ник Маньки. Я у нёе в бане )))
И в этой теме её посты тоже не могу комментировать.
BattleBunnyInAction• 13 февраля 2025
Ответ дляJul-Ap
В свете последних событий очевидно одно, по сути россия, как и Украина, на 100% зависит от воли трампа и США?)))
Забавно это наблюдать, как Трамп погладит пуйтина по головушке, и сразу рост рубля, рост ценных бумаг и акций, рассияне ликуют.
То есть победу раздают США в этой войне.
Вы не можете оккупировать большие территории, даже Донецкую область, не способны, вы не способны освободить свою же Курщину. О захвате хоть одного областного центра и речи нет.
Это что за победа и триумф такой? История знает другие примеры?
Но победу вам может дать Трамп. О какой вашей субъектности тогда вообще речь, если вы такое же зависимое от воли штатов государство.

Это было бы максимально абсурдно и кринжево, если наблюдать со стороны. Но пока мы варится в этих процессах и офигеваем.
ага, правильно тут вчера написали- мы в своих бОшках такие же потужные и независимые, как русня великие.
BattleBunnyInAction• 13 февраля 2025
боневтик сегодня с низко опущенной головой и бегающими глазками, трясущейся головой снова заявил, что выборы не на часі..
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляDelusa
То есть, вы меня поправляете только в этом, в остальном, я понимаю, вы со мной согласны
Так, з усім решта важко не погодитися.
il-mari• 13 февраля 2025
США ввели санкції проти прокурора Міжнародного кримінального суда Каріма Хана ...Це той прокурор, який видав ордер на арешт бункерного педофіла.
lilu1990• 13 февраля 2025
Петров розказує шо це якийсь великий задум трампа, хитрий і непередбачуваний

Але інколи сигара це просто сигара.
Манула• 13 февраля 2025
Офігіваємо далі:
США запровадили санкції проти прокурора Міжнародного кримінального суду Каріма Хана, який видав ордер на арешт путіна
(с)
lilu1990• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
Офігіваємо далі:
(с)
Ну трамп дає. Зеля, рви когті в Китай, срочно
lilu1990• 13 февраля 2025
🤯Трампа треба слати «на*уй», як це робив український військовий по відношенню до російського корабля, – The Times з посиланням на слова джерел в Міноборони Великої Британії.
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
та кому він зараз взагалі потрібен?
lilu1990• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
та кому він зараз взагалі потрібен?
🇪🇺Європа підтримає Україну, якщо її не влаштують умови мирної угоди, укладеної між США та росією, – головний дипломат ЄС Каллас.

Вона також наголосила, що відмова України від НАТО в обмін на «гарантії безпеки» – це капітуляція перед кремлем.
lilu1990• 13 февраля 2025
Слати трампа нак-й і приглашати на розробку родовищ китайців.
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Ну там про Україну, а не про зеленого гумористичного персонажа.
А по суті - ’запізно пити Боржомі, коли нирки відвалились’
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляil-mari
Як я вже не раз казала: світ котиться в прірву.
lilu1990• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
Ну якшо європа підтримає введенням миротворців то це буде дуже кстаті
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Словами підтримає чи глибокою стурбованістю?
Як зручно ховатися за Україною.
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
На сьогодні маємо те, що маємо - заяви в підтримку. Якщо реально щось зміниться в цьому плані, тоді будемо обговорювати
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ага, розбіглися.
Тут ще не факт, що хоча б гроші/зброю виділять, бо ж там знову якийсь Орбан буде проти.
lilu1990• 13 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Як зручно ховатися за Україною.
Та хай триндять. Для путіна послання, не для нас
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А путін такий зразу злякався, особливо після вчорашньої їх розмови з трумпом
Sova splushka• 13 февраля 2025
lilu1990• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
А шо йому ті розмови. Він кгбешнік. Він нікому не вірить.
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
може і не вірить, але домовлятися збирається з трумпом, а не з ЄС та Україною
lilu1990• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
Тут кожен грає свою гру. Домовленості це все чисто формальність, хоть з чортом лисим. У путіна є свої цілі - він вже сто раз про них казав: Одеса і т.д.
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
У пуйла є ціль - знищити Україну повністю.
Просто зараз кусень йому занадто великий виявився, тож з наскоку не вийшло проковтнути все разом.
Але частиною він не задовольниться так чи інакше.
Манула• 13 февраля 2025
Трампець підкрався непомітно ))
frumoasa17• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Черговий триндьож?

НАТО ніколи не обіцяла Україні членства за підсумками мирних переговорів із Росією , — Рютте.
lilu1990• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
Трампець підкрався непомітно ))
Я не поняла. Ви раді чи шо?
lilu1990• 13 февраля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Черговий триндьож?

Та хай те нато сосе х-. разом з трампом. Воно ще нас просити буде вступити
Солнечная_я• 13 февраля 2025
Ответ дляМаргоХ
Русня на какие уступки пошла?
На вопрос отвечает глава Пентагона!