Скокмоно - стокнуно• 13 февраля в 19:05
Все, кіна не буде
*👀 Санкції із Порошенка вже готові зняти*
Але лише у тому випадку, якщо *«виведені кошти повернуть назад в Україну, щоб передати армії»*, — Зеленський
І не кажіть мені, що в мене неправильно вибрана категорія, це реально цирк
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 февраля в 19:08
а шо не так? простить порошенко и пусть купит домик на ворованные деньги?)))
Штора с кисточкой• 13 февраля в 19:09
От нездара, навіть ’пред´яву кинуть’ не вміє, ’я не лох’ типовий. Фу.
Скокмоно - стокнуно
• 13 февраля в 19:10
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Якщо є за що саджати, то садимо. Нема, нащо ці показухи?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 февраля в 19:13
такое чувство, что военные создадут свой правящий орган и тогда все эти в ВР попоют. иначе нельзя уже.
Закуйовджена життям• 13 февраля в 19:17
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Он по сравнению с зєлєнью- нищий
И.О. человека• 13 февраля в 19:20
Як зараз зробити вибір, то краще жилося при Порошенко, чим зараз в реаліях при Зеленському.А так всі вони тварюки, починаючи з Кравчука
Накладні мюслі• 13 февраля в 19:23
6 мільярдів Порошенко витратив на ЗСУ.Мало?Нікчемний і гнилий Зеленський ні копійки не дав.
Закуйовджена життям• 13 февраля в 19:23
Ответ дляАлгонавт
Ого рекламы на сайте стало , через каждый комент
А мне нравится, хорошие тапочки 🤣
Накладні мюслі• 13 февраля в 19:29
Ответ дляlilu1990
Ну звичайно він буде тратить на зсу. Ще б він не тратив. Він тут гроші заробляє
Зеленський тільки кармани набиває.Потвора квартальна.
Скокмоно - стокнуно
• 13 февраля в 19:31
Ответ дляlilu1990
Так а шо? Вам жалко мільярдерів? Давайте за їх статки ще поплачемо
Мені ніколи. Хай би їх всіх розстрілили
Скокмоно - стокнуно
• 13 февраля в 19:32
Ответ дляlilu1990
Не переживайте, виберуть вашого порошенка, підпише капітуляцію України і дальше буде заробляти тут мільярди.
І не тільки тут, а ще в росії, як і після 14 він це робив
Говорю-балакаю• 13 февраля в 19:34
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Не , пусть лучше боневтик и Ко прикупят себе домиков, чё уж там
Оно само купилось• 13 февраля в 19:38
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
факт воровства встановлено? є вирок суду? чи або потриндіть?
Люблю пиво• 13 февраля в 19:48
Ответ дляНакладні мюслі
Нікчемний і гнилий зеленский разом з єрмаком вкрали більше
Люблю пиво• 13 февраля в 19:50
Що можна очікувати від президента, який знав про війну,а своєму народу розказував про шашлик.
Воно дурне.
Жена_КотораяСтена• 13 февраля в 19:50
Ответ дляlilu1990
По-перше, Порошенко і так мільярди власних коштів на ЗСУ витрачає.
А по-друге, якщо допустити, що якісь гроші Порошенко передасть Зелі для армії, то армія від тої переданої суми побачить дулю з маком, а більшість осяде у кишеньках дотичних до Зелі осіб.
Непогодка• 13 февраля в 19:52
Ответ дляlilu1990
Не, ну допустим так завтра можно и Вас перед выбором поставить. Или раздвигай ноги или будешь сидеть. Что это за цирк?
Ответ дляНепогодка
Слухайте, вони того і мільярлери на прихватизації тому що грають із законом і крутять його як хочуть
Тепер вони хочуть законності? Ну треба було ізначально дотримуватись. Їм не вперше, викрутиться ваш порошенко.. а вы серце рвете
Непогодка• 13 февраля в 19:56
Ответ дляlilu1990
Да-да. И когда будут Вас раком ставить, так и будут говорить ’Сам Порошенко ноги раздвинул, а ты особенная что-ли?’
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви так впевнено пишете, ніби главний бухгалтер в зсу