L-i-s-a-92af• 06 февраля в 22:27

Де там ті, що тут брехали?

Штріха взяли в полон ЗСУ. Це житель окупованої частини Запорізької області. Його мобілізували русскі воєнкоми, коли русска армія окупувала нашу територію. Він хотів би їм сказати, що не хоче в армію і що русска мобілізація несправедлива. Але скоріш за все йому дали по хребту, в руки автомат і відправили в посадку. Отак от, малята. От така от справедлива мобілізація.

А скільки таких українців в русскій формі годують хробаків в посадках. Але так, безумовно, найбільшим нашим ворогом є наше ТЦК.

https://www.threads.net/@detcom/post/DFugmZWtm5s?x...
автор L-i-s-a-92af • 06 февраля в 22:27
Де там ті,що тут брехали,що з окуповпних територій не мобілізують?
автор L-i-s-a-92af • 06 февраля в 22:29
14.09.2003 р.н -в Україні таких не мобілізують,до речі
КОШЪ• 06 февраля в 22:31
Та вон они сидят на диване, на месте
Falcon82• 06 февраля в 22:35
Ну знищують українців з усіх боків. І свої, і чужі. Кому ще це не зрозуміло цікаво
Vesy• 06 февраля в 22:44
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не мобилизуют там насильно
Солнечная_я• 06 февраля в 22:44
Там в комментариях все верно пишут, скорее всего пошел добровольно, теперь подмывается. 30 тыс дол на дороге не валяются.
автор L-i-s-a-92af • 06 февраля в 22:45
Ответ дляVesy
Не мобилизуют там насильно
А цей звідки в армії рф взявся?
Vesy• 06 февраля в 22:46
Ответ дляL-i-s-a-92af
А цей звідки в армії рф взявся?
Откуда я знаю причины его добровольной мобилизации? Может денег хотел
DianaDee• 06 февраля в 22:48
А що, не може бути ворогів з обох сторін?)
Солнечная_я• 06 февраля в 22:49
Ответ дляL-i-s-a-92af
А цей звідки в армії рф взявся?
Контракт подписал, получил бабло.
автор L-i-s-a-92af • 06 февраля в 22:49
Ответ дляVesy
Тобто він бреше,що його мобілізували?

Ці теж брешуть?
тільки рашаботи тут прадиві,як сьоза)
Aesonne• 06 февраля в 22:51
О, подъехали люди денюжку отрабатывать, пытаясь обелить чертов в человеческом обличье (тцк).
Не выйдет))) зря стараетесь
Vesy• 06 февраля в 22:52
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тобто він бреше,що його мобілізували?
https://youtu.be/Re3wN3aNAwU?si=AO78U_nIYquvoGYy
Ці теж брешуть?
тільки рашаботи тут прадиві,як сьоза)
А где они сказали, что их насильно мобилизовали? Вы не Маня часом?
Солнечная_я• 06 февраля в 22:53
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тобто він бреше,що його мобілізували?
Ці теж брешуть?
тільки рашаботи тут прадиві,як сьоза)
Да вы сами подумайте. Парня взяли в плен как бойца вражеской армии. Его жизнь висит на волоске! Он вам что угодно скажет на камеру, только живым оставьте. А вы наших ребят у них в плену видели на роликах, что они говорят? Или у нас армия, ненавидящая свою страну и командиров и они тоже правду говорят?
Falcon82• 06 февраля в 22:57
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тобто він бреше,що його мобілізували?
Ці теж брешуть?
тільки рашаботи тут прадиві,як сьоза)
Хіба ми не повіримо чесним ЗМІ чесної країни?
Sova splushka• 06 февраля в 23:16
А як же наше ТЦК докотилося до такого, що його сприймають як ворога?
КОШЪ• 06 февраля в 23:22
Ответ дляFalcon82
Я вообще всем вокруг верю
Mrs.Ochmonek• 06 февраля в 23:34
Ответ дляFalcon82
Знищують українців московити. В тому числі і руками так званих деенерівців, і руками українців з новогокупованих територій теж.
Mrs.Ochmonek• 06 февраля в 23:39
Ответ дляAesonne
Не выйдет))) зря стараетесь
Чорти сюди лізуть з московії.
А з тцк не варто робити найбільше зло, бо не було б путіністів зі зброєю, не потрібна була б і мобілізація.
Mrs.Ochmonek• 06 февраля в 23:41
Ответ дляФорсия
Ви не порівнюйте полон у нас, де полонені як на курорті, і полон у рашистсььких нелюдів, з якого повертаються покаліченими і мінус 50 кг мужики, після коріння голодом.
Mrs.Ochmonek• 06 февраля в 23:42
Ответ дляSova splushka
За допомогою раша пропаганди, вустами потвор типу арєстовіча, і місцевих корисних ідіотів.
kuskus• 06 февраля в 23:44
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якої пропаганди, не смішіть людей
Mrs.Ochmonek• 06 февраля в 23:47
Ответ дляkuskus
Якої пропаганди, не смішіть людей
Чим я вас насмішила?
Проаналізуйте статистику нашої ’дуже примусової мобілізації’.
frumoasa17• 06 февраля в 23:48
Ответ дляMrs.Ochmonek
З тих пір, коли стали бити людей, утримувати їх хто зна де, поки не підпише документи або взагалі підробляють підписи, влк за кілька годин, обмежувати право на пересування, затримувати, зупиняти і кидати їжі під авто.
Mrs.Ochmonek• 06 февраля в 23:54
Ответ дляfrumoasa17
Скільки зафіксованих фактів порушень, і який це %, від загальної кількості мобілізованих нехай за два роки?
Ви ж розумієте, що зловживання завжди є і будуть, хоч в тцк, хоч в поліції. Питання в тому як це подати і скільки разів на день вкинути цю інформацію, щоб сформувати потрібний образ в голівоньках.
Якби вам показували колишніх військових з протезами, в тцк, щоразу , коли йшла про них мова, то картинка була б іншою
frumoasa17• 07 февраля в 00:03
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не всі порушення фіксуються, тому що є зверху наказ закривати очі, скільки людей зробили ’’здоровими’’ на влк. Тцк взагалі немає право затримувати. Останній випадок в києві в поліклініці чи в лікарні, коли хлопця взяли в зажим, це що в правовому полі було?
Не треба військових з протезами рівняти до тцк.
nata.ant• 07 февраля в 00:26
Ответ дляMrs.Ochmonek
Чорти сюди лізуть з московії.
У вас родичі в тцк?
nata.ant• 07 февраля в 00:27
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну що ви пишите,наче люди на вулиці не бачать тцкашників
Mrs.Ochmonek• 07 февраля в 07:19
Ответ дляnata.ant
У вас родичі в тцк?
Ні.
Mrs.Ochmonek• 07 февраля в 07:20
Ответ дляnata.ant
Люди бачать те, що розносять по каналах.