Скокмоно - стокнуно• 13 февраля 2025
Все, кіна не буде
*👀 Санкції із Порошенка вже готові зняти*
Але лише у тому випадку, якщо *«виведені кошти повернуть назад в Україну, щоб передати армії»*, — Зеленський
І не кажіть мені, що в мене неправильно вибрана категорія, це реально цирк
Скокмоно - стокнуно
• 13 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
а шо там? золото-брульянти? чорнозем? хто їх видобуває під обстрілами
Все те само, на що позарився трамп. Видобуввють, бо людям треба щось їсти і ходять на роботу. Про шахти взагалі мовчу, їх не можна зупиняти. Ви хоч би гугл глянули перед тим, як писати.
Скокмоно - стокнуно
• 13 февраля 2025
Ответ дляОно само купилось
інфа 100%, я одного разу купила в рошені, оці нові цукерки -зимова мрія, принесла додому чай пити, розгортаю-а там бляха літій. От Вам хрест)
Переплутали партії)
Про наркотики зверху я так розумію ви не даремно написали
Люблю пиво• 13 февраля 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ну і звісно, юля
І доречі я її бачила в аеропорту, вона о ті туфлі на високій шпильці і не знімає. Зручно, не зручно, доречно чи ні- вона в них ходить
Скокмоно - стокнуно
• 13 февраля 2025
Ответ дляЛюблю пиво
І що? А краще було б, щоб вона сиділа. Ви б не брехали про своє здоров´я в її випадку? Я не її прихильниця, але б вчинила так само - намагалася вийдти із тюрми будь-якими методами.
Я б не крала в її випадку до!
Оно само купилось• 13 февраля 2025
Ответ дляЛюблю пиво
не женщіна-багіня)
Техпаспорт на медузу• 13 февраля 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
а що мені дивитися в гуглі, я з Покровська, докладаю: шахта Краснолиманська - зупинена, шахтоуправління Покровське - розхєрачене, зупинено, Центральна, Стаханова - розхєрачені, зупинені ну і т.д. за списком
там дрони полююють на людей, машини побиті дронами на вулицях стоять, а ви розповідаєте, що люди на роботу їздять
Скокмоно - стокнуно
• 13 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
То розкажіть. Виїхали? Багато вам влада допомогла? Житло дала безкоштовно? А скільки людей повернулося назад, бо жити в Україні, тікаючи від війні не дешево, а ще треба роботу знайти в новому місті.
Чи може всі виїхали до останнього і працювати нема кому?
Оно само купилось• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А ви особисто чули як то головнокомандувач казав? Аргументи рівня дитячого садка.
Головнокомандувач за замовчуванням несе відповідальність за всю ситуацію на фронті. На то він і Верховний.
Оно само купилось• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Як вдобно
Ну це по факту. Не умієш -не берись. Взявся - неси відповідальність.
Kidstaff Bot• 13 февраля 2025
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff