Anna-ae39• 13 февраля в 22:16

Голова болить від препарату заліза

Дівчата, хто приймає залізо? От я почала вже пʼять днів приймаю залізо, і всі ці пʼять днів у мене болить голова. Приймаю з фолієвою кислотою разом вдень, окремо від кальцію магнія , перестала пити чорний чай каву. Цікаво чи це співпадіння? Доречі залізо у мене з айхербу Now food (бисгліцінат)
GirlSuper• 13 февраля в 22:18
Приймаю буда тошнлта , присмак в роті .
Буває іноді тошнота.
Іншого нічого не помічала
kissaniya• 13 февраля в 22:20
Сорбифер пила. Не болела голова
автор Anna-ae39 • 13 февраля в 22:23
Ответ дляkissaniya
Сорбифер пила. Не болела голова
Допоміг підняти гемоглобін? У мене гемоглобін поки норм(136) третий триместр почався,але ферритирибув вже 9, хоча на початку вагітності був 80…
Віруся• 13 февраля в 22:49
То від магнітних бур, які зараз прямо каскадом ідуть. Ви надто переоцінюєте можливості заліза))
taly07• 13 февраля в 22:57
В мене боліла голова від тотеми, і з кожним днем сильніше, прийшлось кинути пити. Гіно-тардиферон нормально.
автор Anna-ae39 • 13 февраля в 23:02
Ответ дляВіруся
Може я так, тиск в нормі, а голова жах.. парацеиамол хоч трошки допомогає
HappyM• 13 февраля в 23:27
Ответ дляAnna-ae39
В мене від препаратів цього виробника постійно побочки, думала співпадіння, але це вже третій препарат від NOW погано сприймає мій організм, пару таблеток і відкладаю прийом. Може і у вас так
автор Anna-ae39 • 13 февраля в 23:50
Ответ дляHappyM
Та я от і думаю завтра може не приймати день і подивитися як голова буде, хоча відгуків багато і майже всі гарні
kissaniya• 14 февраля в 01:01
Ответ дляAnna-ae39
Я начинала пить Сорбифер когда гемоглобин был меньше 100 подняла до 120.
автор Anna-ae39 • 14 февраля в 13:54
Я чогось думаю це погода і холод із-за цього
автор Anna-ae39 • 14 февраля в 13:56
Ответ дляkissaniya
А ви феритин контролювали? Бо в жк не назначають, це я вже сама до давала і побачила вже ферритин 9, і моя гінеколог каже поки не приймала б залізо. Так а шо чекати на дійсно анемію?
kissaniya• 14 февраля в 17:41
Ответ дляAnna-ae39
Это что конфетки что ли. Таблетки и все препараты пьют ТОЛЬКО тогда когда в них есть потребность когда невозможно диетой восстановить показатели до нормы. Ешьте говядину гранаты гречку и говяжью печёнку.
автор Anna-ae39 • 14 февраля в 17:54
Ответ дляkissaniya
Так ні, вже не піднімеш так . Ферритин 9!
Пару тижнів і анемія вже.
автор Anna-ae39 • 14 февраля в 17:57
Ответ дляkissaniya
Гінеколог після обґрунтувань призначила мені залізо, але просто казала що можна і почекати місяць .. ну ((
kissaniya• 15 февраля в 03:49
Ответ дляAnna-ae39
Она так и сказала - купите бад с железом любой и пейте. ?
автор Anna-ae39 • 15 февраля в 10:25
Ответ дляkissaniya
Спочатку мальтофер ,але він взагалі не зайшов ще більше. А після сказала модна замовити на айхербі ось ці або солгар