Метровий сантиметр• 15 февраля в 09:07
Чи можливо поїхати на роботу по запрошенню до Польщі без візи?
Перший рік їхала на 2 місяці без запрошення і візи. Минулого року робила візу і було запрошення. Цього року хочу поїхати максимум на 3 місяці, запрошення є чи потрібно знову робити візу?
КротоТо• 15 февраля в 09:16
Можно взять защиту. Если 90 дней безвиза есть. Заезжаете как уходец от войны. В первый день приезда в уженд делать Песель укр. И потом работаете.
Метровий сантиметр
• 15 февраля в 12:09
Ответ дляКротоТо
Я вже робила песель коли їхала вперше
КротоТо• 15 февраля в 14:17
Ответ дляМетровий сантиметр
Я вже робила песель коли їхала вперше
Песель укр був?