Там все розмивчато• 15 февраля в 13:40

Поділіться досвідом

Дівчата, привіт! Хто має досвід у відкритті танцювальної студії у Варшаві? Дуже цікавить ця тема, але не знаю, з чого почати: як знайти приміщення, скільки це може коштувати, де шукати викладачів… Буду вдячна за будь-які поради та рекомендації!
Бараболька• 15 февраля в 13:45
По факту у вас есть только заинтересованность?
Ни опыта, ни денег, ни языка, ни понимания этого бизнеса. Так?
Пасти Ла• 15 февраля в 13:46
Ответ дляБараболька
Не тільки цього, а і будь-якого іншого
Бараболька• 15 февраля в 13:49
Ответ дляПасти Ла
Не тільки цього, а і будь-якого іншого
Устройтесь на работу админом в подобную студию для начала. И поработайте годик бесплатно ( иначе не возьмут без опыта).
Н@Диете• 15 февраля в 13:50
вы в Украине кем работали ?