Суцільна зрада• Изменено 15 февраля 2025
Зйом квартири в Києві одній
Можливо є сильні і незалежні тут. Скільки грошей потрібно на зйом квартири в Києві і для життя? Я от розглядаю жити в гуртожитку. Бачила на олх об´яви подібні, 100грн день...3к місяць
Царевна в уггах• 15 февраля 2025
Ответ дляТочу ляси
Зніміть кімнату окрему , в квартирі або в гуртожитку.., а з 24 000 можна відкласти доларів 100
з 24 тис треба постаратись не влізти в борги, яке там відкласти.
Суцільна зрада
• 15 февраля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Це точно. Але я 200 стабільно відкладаю. На інше живу. Одяг собі не дозволяю. Харчі 5 тисяч виходять приблизно. Годують на роботі.
Точу ляси• 15 февраля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Так щоб щось відкласти потрібно економити..
Точу ляси• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
За такою розумною і єкономною дівчиною , черга з чоловіків вишикуеться наперно..
Суцільна зрада
• 15 февраля 2025
Ответ дляТочу ляси
Ага. Ті що не працюють і живуть з мамою. Шукають ту яка буде з ним 50 на 50 за все платити і труси прати, готувати, прибирати
Ну їх в баню
Точу ляси• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ну їх в баню
Не завжди , я наприклад з мамою не живу , можу повністю оплачувати житло і комуналку , а труси прати буде машинка:)
Суцільна зрада
• 15 февраля 2025
Ответ дляТочу ляси
Скільки років?
Стефанія• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Дохід 24 тисячі. Живу з подругою. Але треба з´їзджати вже від неї. В неї хлопець жити буде тепер. Хоч і знімали навпіл, тяжко жити на 24к, нічого майже не виходить відкласти
чего вы должны съезжать? пусть та блядина съезжает
Точу ляси• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Скільки років?
Я жартую , сумно просто,я старий як світ 47
Суцільна зрада
• 15 февраля 2025
Ответ дляСтефанія
Так у мене нема 15к грн на оренду
Суцільна зрада
• 15 февраля 2025
Ответ дляТочу ляси
В 2 рази старший за мене))
Дама-мадама• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
В мене на руках у валізах 2000$. Жити із незнайомими страшно
Депозит ваше спасение, даже от себя. Чтобы не было соблазна потратить.
Суцільна зрада
• 15 февраля 2025
Ответ дляДама-мадама
В ігри з банком не планую грати
Дама-мадама• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Вона поки мене не було чіпала мої речі. І казала сусідам що я коштую 2000 ніч
Конечно, она же не только ваши вещи трогала, но и баксы пересчитала. А это целое состояние для нее и заработать такие деньги могут только проститутки.
Ксерокопия ночи• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ще буду дивитися. Можливо викуплю в кімнаті 2 місця і буду жити одна
У мене знайома здає покімнатно трикімнатну квартиру.
По одній дівчині на кімнату.
Впевнена, що вона така не одна (трикімнатну квартиру зі старим ремонтом повністю здати складно, тому вона так робить).
Якщо не помиляюся, виходить 4000 грн з людини, ну і ще по лічильниках, що накрутять.
І у деяких гуртожитках можна зняти саме кімнату, без сусідок.
По одній дівчині на кімнату.
Суцільна зрада
• 15 февраля 2025
Ответ дляДама-мадама
Ні, гроші добре сховані
Суцільна зрада
• 15 февраля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
По одній дівчині на кімнату.
Можете дати контакт?
Хтомолодець? Я!• 15 февраля 2025
Краще зняти кімнату в 2-3 кімнаиеій квартирі, вона буде під замком і дешевше квартири.
За 3000 грн це буде казама з тарганами і ненайкрашими сусідами, точно не 2 чол в кімнаті.
Ксерокопия ночи• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Можете дати контакт?
Вам на Березняках зручно?
Я можу запитати, чи є у неї вільна кімната зараз.
Суцільна зрада
• 15 февраля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Вам на Березняках зручно?
Ні, шукаю Оболонь. Чи хочаб правий берег. Але все одно дякую
Ксерокопия ночи• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
На Борщагівці багато гуртожитків, якщо правий берег.
От про Оболонь не знаю.
На Оболоні будуть дорожче кімнати точно.
От про Оболонь не знаю.
Тро Нью-Йорку• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
в банк покладіть, на картку.
Тро Нью-Йорку• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
В ігри з банком не планую грати
Та боже, я напочатку війни поклала пару тисяч в ощад на картку. Каталася по світі і всюди нею користувалася. Залишок ось зараз зашла і зняла в касі з 10хв.
Вилами по воде• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Да, так і є
комнату в коммуналке снимайте, как раз и будет 3т
Точу ляси• 15 февраля 2025
Ответ дляСуцільна зрада
В 2 рази старший за мене))
Просто поспілкуватись ,вік не проблема я думаю:)