Козяка-маляка• 06 февраля в 13:04
В якому місті краще купити квартиру??
Я розглядаю Київ, там купити зовсім крихітну квартирку до 30К$. Чи можливо Одесу, там взяти більшу. Але й розглядаю захід країни
Мона Лиза• 06 февраля в 13:08
А вам навіщо? Щоб жити?
А друзі, родичі, робота? Взагалі не важливо?
Куда_бежать• 06 февраля в 13:09
За 25-30тыс Ирпень, Буча Гостомель взять однушку в новостройке плюс ремонт
Козяка-маляка
• 06 февраля в 13:09
Ответ дляМона Лиза
А вам навіщо? Щоб жити?
Ні, не важливо. Хлопцю байдуже коли переїздити. А сім´я живе своїм життям ...одні родичі там, інші сям
Козяка-маляка
• 06 февраля в 13:10
Ответ дляКуда_бежать
Ні. Я не хочу витрачатися на ремонт. Хочу в´їхати і жити
Мона Лиза• 06 февраля в 13:10
Ответ дляКозяка-маляка
А вам теж все одно? Клімат , мінталетет ?
Козяка-маляка
• 06 февраля в 13:12
Ответ дляПробілНеПрацює
В запоріжжя гарну купите за ці гроші
Не хочу близько до воєнних дій брати. В Одесі море... у хлопця проблеми зі здоров´ям, йому треба ним дихати. Тож більше за Одесу. Але роботи там нема. І через стан здоров´я фінанси на мені більше, тож не знаю як вчинити. Він мені важливіший за гроші.
Козяка-маляка
• 06 февраля в 13:13
Ответ дляМона Лиза
Так. Ми за час війни багато де жили по Україні. Тож всі міста +- знаю
Козяка-маляка
• 06 февраля в 13:13
Ответ дляМона Лиза
Я б за такі гроші обрала Одессу
Дякую за відповідь
Поросенка• 06 февраля в 13:16
Ответ дляКозяка-маляка
только ж квартиру на хлопця не оформите
Скромняшка• 06 февраля в 13:21
Лес может лечить как и море. Всё таки спокойнее будет в западной части страны. А после того что было в Ирпене и Буче, покупать там жилье, это полная тупость.
Куда_бежать• 06 февраля в 13:22
Ответ дляБаррикадница
Під Краковом
А когда это Краков и околицы стали частью Украины? Абы шо сказать
Покращена• 06 февраля в 13:23
Ответ дляКозяка-маляка
я теж в такій приблизно ситуації як ви, жити мені на даний момент однаково де, але квартиру хотіла для початку знімати, а не відразу купувати. Перед тим розглядала вакансії на всіх ресурсах, щоб розуміти як там буде з роботою для чоловіка. Що вам скажу - роботи валом якраз близько до зони бойових дій, бо там більші міста + виїхало багато людей. Запоріжжя, Харків, Дніпро. Західніше робота є тільки у Києві та Львові. В невеликих обл.центрах з працевлаштуванням дуже складно, особливо якщо шукати не абищо типу вантажник, кур´єр або водій, а за фахом і з нормальною зарплатнею.
Я_з_Франека• 06 февраля в 13:23
Ответ дляКозяка-маляка
А за чиї гроші купувати плануєте?
Козяка-маляка
• 06 февраля в 13:25
Ответ дляПоросенка
только ж квартиру на хлопця не оформите
Не не не. Моя квартира. Просто до цього він нас забеспечував. Тож зараз грошей нема на оренду, вирішила купити. Щоб за оренду не платити. А їжу і всілякі плслуги зараз 50 на 50 будуть через лікарняний
Козяка-маляка
• 06 февраля в 13:26
Ответ дляБаррикадница
Під Краковом
До речі, можна. Він хоче закордон. А от я не хочу. Одне діло поїхати повеснлитися спустити гроші там, а інше жити. Мені ж праювати треба. Це в нього лафа аби кудись поїхати подалі
Козяка-маляка
• 06 февраля в 13:27
Ответ дляЯ_з_Франека
А за чиї гроші купувати плануєте?
Мої, і трохи батьківських, 5к$ приблизно їхніх
Козяка-маляка
• 06 февраля в 13:28
Ответ дляЯ_з_Франека
А за чиї гроші купувати плануєте?
Може й іпотеку візьму. Я не знаю. Не хочу в батьків брати нічого
Я_з_Франека• 06 февраля в 13:32
Ответ дляКозяка-маляка
Так а хлопець тут до чого? Сьогодні він є - завтра фюііііть)))
А ви прям під його потреби квартиру шукаєте.
Плету корзинки• 06 февраля в 13:34
Ответ дляКозяка-маляка
А лафа в нього за чий рахунок? Він має дохід?
язззззь!!!• 06 февраля в 13:35
Західна Україна. Яка Одеса? Прильоти постійно. Дивіться Франківськ, Ужгород.Мукачево. Львів під питанням. Або Київ
неДоПриличий• 06 февраля в 13:36
Ответ дляКозяка-маляка
за 30тыс в Одессе вы ничего приличного не купите. ну однушку разве что. и то не в центре. плюс специфика одесских риелторов и продавцов) и местные приколы с квартирами в старом центре) у вас есть кто-то в одессе? кто поможет
Цибулька зла• 06 февраля в 13:46
Ответ дляКозяка-маляка
В Киеве таких нет. На этот бюджет это после бомжей или алкашей