Мій не такий• 15 февраля 2025
У кого мужчина оставил след в сердце спустя много лет?
Вроде и живу своей жизнью и семья есть и муж хороший .Но в глубине сердца есть рана ,которая не заживает .До сих пор помню мужчину и бывает что грущу по нему .
БезникаЯ• 15 февраля 2025
Ответ дляМій не такий
Между нами были сильная эмоциональная связь ,ни с кем такого не было .Мы с ним могли обо все ,мы с ним были очень близки и на одной волне .Когда мы расстались ,он сказал ,что вместе мы могли быть сильнее ,мы были как одно целое .Расставались очень тяжело ,вместе плакали и после расставания ещё поддерживали несколько лет связь ,но эта связь уже была больше по моей инициативе ,полностью общаться прекратили 1.5 года назад .
Подумайте, що немає в чоловіка , що є в ньому. Саме якості. Я кажу , бо я знаю. Підтримка в проблемах? Слухати вас? Вирішувати проблеми? Мужність? Стійкість. Задумайтесь і відповідь буде
Все буде• 15 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
О, Боже. А як він відреагував на таку розмову ? Заміж не покликав?
Він розлучений,життя не склалося з тією дівчиною,по віку дитини я зрозуміла що пропав він коли вона завагітніла.Більше не одружився.
Знаєте,може то вік чи страх бути самотнім на старості,але так,сказав що хотів би бути зі мною.Що якщо я вирішу піти від чоловіка…
Але я не можу вчинити так,не можу!
БезникаЯ• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Але я не можу вчинити так,не можу!
А, ви одруженні. Тут інша історія звісно.
Мій не такий
• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Але я не можу вчинити так,не можу!
Я вас понимаю ,я думала о том ,что если когда нибудь тот мужчина меня позвал бы ,я не смогу разрушить свою семью.
БезникаЯ• 15 февраля 2025
Ответ дляМій не такий
Так, але теж неоднозначно. Якщо чоловік любить і тримає за спиною то одне, а якщо він вас кине заради коханки? То що тоді...
Все буде• 15 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Так,чоловік в мене хороший
БезникаЯ• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Так,чоловік в мене хороший
Чоловік не заслуговує такого. Тому, треба забути і кохати чоловіка) Він напевно багато для вас зробив. Бажаю щасливої долі і багато внуків і діток))
Все буде• 15 февраля 2025
Ми просто тепер підтримуємо трохи звʼязок,ну як-пару раз в рік поздоровлення та питання як справи
Все буде• 15 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Дякую,вже онуків тільки чекати,свій вік вже не для діток😊
Все буде• 15 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Забути я не зможу,але так і живу все життя
БезникаЯ• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Перше кохання?
БезникаЯ• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Онуки яскравіше . Всі бабусі так кажуть) подвійна радість
БезникаЯ• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Так
Є таке. В мене бабуся все життя прожила с дідусем. Але згадувала перше шкільне кохання і перед смертю. І дідуся дуже кохала. Що воно те перше кохання , чому так лізе в голову я досі дивуюсь
Все буде• 15 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Щось в цьому є,нікого більше я не згадую зі своїх відносин.нікого.і навіть взагалі не цікаво як там вони,а тут…і біль,і тепло
БезникаЯ• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Згадувати, то добре. Але, не потрібно сумувати і поганити наразі свої відносини)
Все буде• 15 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Мій чоловік на війні,зараз зовсім інші заботи та турботи.
БезникаЯ• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Вам наразі дуже тяжко . Я розумію вас( нажаль
АсобеннАя• 15 февраля 2025
Ответ дляМій не такий
Я не так выразилась ,остался след на долгие годы .
Потому что это была ваша судьба, судьбу разбили, может магия или типа того и тот с кем живёте не ваша с сутьба и вы с ним живёте чтоб не быть одной, но любить его не любите... Менять ничего не хотите, потому что вам комфортно в плане денег, но душевной теплоты, близости с этим человеком нет, это просто кошелек. Не обижайтесь за прямолинейность.
АсобеннАя• 15 февраля 2025
Ответ дляМій не такий
Наверно не настолько сильно любил ,он меня пытался остановить ,но то о чем я его просила ,он не мог это изменить ради меня ,понимаю ,что не настолько сильная была его любовь .Он понимал ,что это причина нашего расставания .
Что вы конкретно просили?
АсобеннАя• 15 февраля 2025
Ответ дляБезникаЯ
Ничего не знаю.. Скажу вам так, если вы в браке и думаете о нем, значит от него получали то что не получаете от мужа!!
Секса)))
АсобеннАя• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Автор,напишу вам-я так не можу забути своє перше кохання,він залишив мене,навіть краще сказати що і не обіцяв нічого,просто пропав.це було в далекі часи динозаврів,коли і моб телефон був не у кожного.я не шукала зустрічі,не дзвонила,але завжди згадувала його з теплом,хоча було і боляче.час йшов,були чоловіки,я вийшла заміж і все добре,але цей біль чомусь був в мені,біль і розуміння того,що сильніших почуттів так і не було.як зараз кажуть,не закритий гештальт залишився,що я тоді не сказала йому про свої почуття.через 20+ років ми зустрілися,я не знала чи буде ще зустріч,ми поговорили про життя і коли він сказав що часто згадував мене(по факту я ж не знаю чи правда),то я сказала йому про свої почуття,зробила це для себе.мені стало легше.
Не хочу розбирати це по молекулам-правильний вчинок чи ні,але він завжди в моєму сердці
Боже как романтично. А я как говорю із своїм першим коханням, так у нас такое ощущение что мы и не расставались, но мы и правда не расставались😂 просто я домой уехала 🤦 и мы так же говорим другу другу целую 😘🫣 скучаю. Я ещё добавляю люблю люблю люблю🤣🤣🤣 и ему всегда смешно)))
Элька-Карамелька• 17 февраля 2025
Ответ дляМій не такий
А про того мужчину ,вы что то знаете ,видите ли его ?Хотели бы вы быть с ним вместе ?Я с тем мужчиной быть не хочу ,у меня и обида на него и страх и недоверие и свою семью не хочу рушить .
Оставьте себе это как приятное воспоминание,не больше