Зубожиння• 15 февраля в 20:17
Коли ви встигаєте читати? Питання до тих, хто працює
Дівчата, які працюють повний робочий день, коли ви встигаєте читати? Перед сном?
І яку книгу ви зараз читаєте?
Джага Джага• 15 февраля в 20:18
Еріх Марія Ремарк.Книга - ’На західному фронті без змін’.Знаходжуся під враженням.Зараз сідаю читати далі.Прийміть підтримку за ваше запитання від мене.
Болтушка Му• 15 февраля в 20:20
Читаю перед сном или в обеденный перерыв, если что-то очень интересное. Сейчас читаю ’Спитайте Мієчеку’, следующая на очереди ’Квіти для Елджернона’
nabludatel• 15 февраля в 20:21
Часто читаю по дорозі на/з роботи з маршрутці. Інколи в оідню перерву.
ДелайКак_Я• 15 февраля в 20:23
по дорозі, в обід, ввечері. булоб бажання та цікава книга, а час знайдеться, але більшість тупиць не читає.
Джага Джага• 15 февраля в 20:24
Ответ дляДелайКак_Я
Ну звісно.Бо ті хто читає завжди будуть керувати тими хто дивиться телевізор.
Просто Фіфа• 15 февраля в 20:28
Перед сном. Сейчас читаю Атомні звички. Раньше когда на общественном транспорте ездила, то там читала постоянно.
Просто Фіфа• 15 февраля в 20:30
Ответ дляdulenok
Я так часто остановки проезжала
Было и у меня такое)) главное заметить не слишком поздно
Зубожиння
• 15 февраля в 20:31
Ответ дляdulenok
Я так часто остановки проезжала
В мене 1 раз було, теж зачиталась в метро і проїхала свою зупинку😊
Диви яка я пава!• 15 февраля в 20:32
Перед сном години півтори в ліжку і у громадському транспорті (я не маю авта).
66сезон666серия• 15 февраля в 20:32
Ответ дляДжага Джага
Ілюха Перчик, а шо сталося, чому новий акаунт?
Диви яка я пава!• 15 февраля в 20:33
Ответ дляПросто Фіфа
Ставиш нагадування в телефоні орієнтовно на час зупинки і все.
Лівий Локіть• 15 февраля в 20:38
Ответ дляДжага Джага
В мечтах)
Пупс• 15 февраля в 20:44
Ответ дляДжага Джага
Сумнівно, мабуть треба ще якості додатково, бо якщо брати бібліотекарів до уваги, то ваша теза не ілюстративна
Джага Джага• 15 февраля в 20:46
Ответ дляПупс
Для того що б розвинути свій інтелект потрібно мати його від народження - це по перше.Читання допомагає його розвинути.Якщо задатків інтелекту немає то нічого там не розвинеться навіть якщо ви будете щось читати.А по друге,не всі хто працює в бібліотеці,читають.
Бяки-козяки• 15 февраля в 20:47
На работе читаю, перед сном. Когда на кухне готовлю, слушаю аудиокниги. Читаю с детства
Девочка с дисперсиками• 15 февраля в 20:54
На вихідних. Зараз читаю Джона Кехо ’Підсвідомість може все’, дуже класна
Госпожа_тамагочи• 16 февраля в 11:36
Вместо втыкать в телефон . Всё просто .
Те 15 минут что зависла в Инстаграмм можно 20 страниц книги прочитать