ХтоЯкщоНеЯ• 16 февраля в 01:00
Посоветуйте набор для аппаратного маникюра
Хожу в салон на гель раз в месяц, но хочу между визитами сама себе делать маникюр, чтобы было аккуратно. У кого какой набор, пришлите ссылку.
Моя улюблена страшко• 16 февраля в 01:21
Ремувер, апельсиновая палочка и масло для кутикулы - этого вполне достаточно
Звоночек• 16 февраля в 22:44
Між візитами дійсно апельсинова паличка і ремувер максимум. А якщо хочете самі робити манікюр, то треба спочатку навчитися, хоча б відео в ютубі подивитися, зі сторони все просто і легко, а на практиці багато нюансів - фреза, апарат, швидкість сила нажиму, фіксація руки. Але все можливо освоїти
ХтоЯкщоНеЯ
• 16 февраля в 22:55
Ответ дляЗвоночек
Ремувер для видалення кутикули?
Звоночек• 16 февраля в 23:52
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ремувер для видалення кутикули?
Так, на фруктових кислотах або / і з сечовиною. Агресивні лужні не беріть, на них часто бувають дерматити