Блакитна устриця• 03 февраля в 17:28

Подскажите пожалуйста по фрезам, мастера маникюра

Девочки, подскажите пожалуйста, какие фрезы взять для новичка, чтобы самостоятельно делать маникюр дома.
наКоблучках• 03 февраля в 17:46
Новичку ніякі. Ви наробите пропилів на нігтях.
И_В_офигительных_штанах• 03 февраля в 17:54
Пройдите курсы маникюра и берите те что вам преподаватель скажет. Иначе такого себе напилите что к подологам будете обращаться.
ХвилювАллочка• 03 февраля в 18:22
Ні на які курси не ходила, вже який рік роблю собі сама, і гель лак, і нарощування і гігієнічний манікюр. Нічого там складного немає. Просто не поспішати і менше слухати куриць котрі вважають елементарні дії недосяжними для їх розуму.
Стосоно фрез треба поексперментувати, бо нігті та кутікули ж різні бувають.
В мене м´яка і тонка кутикула, наростає не сильно. Використовую алмазне червоне маленьке полум´я. Така сама сфера Для зняття ’ялинку’-конус керамічну червону, для корекції при нарощуванні ще просто тонку гостру фрезу, червону. Також є інші, іноді можу скористатися (типа твердосплавна зелена ’ялинка’- конус, керамічна червона кукурудза), але значно рідше. купувала самі дешеві на Алі та в Туфішоп
Раздражевская• 03 февраля в 18:45