Анонім Завгосп• 16 февраля 2025
Орхідея. Можливо спасти чи вже в смітник. Дякую
Анонім Завгосп
• 16 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Це все. Можна викидати на жаль
Дякую. А від чого могло таке статися?
Коржик• 16 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Дякую. А від чого могло таке статися?
Хворь якась, згнило коріння схоже. Я не дуже розуміюсь, але в мене було подібне. Купила 2 якихось засоби, обробила, потім замочувала і нічого не допомогло
Анонім Завгосп
• 16 февраля 2025
Ответ дляМerida
Сгнила. Переливали?
Та наче й ні. Коріння все висохло
Анонім Завгосп
• 16 февраля 2025
А ще питання, на іншій дві дєтки і за пів року коріння не з´явилися
Ку ка ку ка ку• 16 февраля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Покажіть фото
Анонім Завгосп
• 16 февраля 2025
Столічна штучка• 16 февраля 2025
Зніміть нижній листок, що там під тією чорнотою? Її в будь якому випадку треба прибрати.
Туфли в чешуе• 16 февраля 2025
Можна поставити вашу орхідею у баночку глибоку , щоб не хиталась , і налити трохи води на дні, щоб орхідея не торкалась см 3-4 до води. Поставити в тепле місце. Ще може пустити корінці..
Або у великий зіп- пакет з дрібкою вологого моху. Тільки треба провітрювати , щоб не згнило.
На ютубі дуже багато способів , як спасти орхідею навіть з загнившою шийкою.
Обробитиифітоспоріном треба вже зараз.