Я тут Живу• Изменено 17 февраля в 18:33
Співбесіда, кошмар((
А у вас було таке, що через якісь зовнішні чинники, по вашій вині, співбесіда виходила вкрай невдало?
Я захворіла, температура, тіло ломить, голова болить, очі ріже. От ні, щоб відмінити співбесіду, попросити перенести, я вирішила що я сильна жінка і все буде ок, це ж онлайн.
А по факту тільки ганьбилася, не могла 2 слова до купи зв´язати, екала, мекала, корочє кажучи позор.🙈 Хоча зазвичай для мене це взагалі не типово, багато спілкуюся, комунікую добре і т.д.
Просто виговоритися, що я така невдаха. 💩
Амбасадор щастя• 17 февраля в 19:02
Ответ дляЯ тут Живу
Зазвичай все ок, а тут навіть забула назву однієї з компаній, в якій працювала
Погане самопочуття,от так і вийшло.Бажаю успіху наступного разу і хорошого здоровʼя.
Lishantes_• 17 февраля в 19:09
повірте, якщо б це була робота саме для вас, то все б склалося як потрібно. з одного боку добре, що не відмінили взагалі, бо тоді б думали типу ’а як могло би бути і т.д.’, з іншого боку, звідки ж ви знаєте, може доля вас відвела від тієї роботи...може там керівник какашка або колектив такий самий)))))) йдіть далі все )
Allein74999• 17 февраля в 19:10
На себе проверено - чем удачней собеседование, тем хреновей работа. Чем сильнее я себе не нравлюсь на собеседовании, тем точнее, что меня возьмут и работа хорошая будет. 5 мин позора…терпеть их не могу
Я тут Живу
• 17 февраля в 19:11
Ответ дляАмбасадор щастя
Дякую!
Колишня муза• 17 февраля в 19:16
У меня было, постоянно так, сильно переживаю перед собеседованием и забываю, что хотела сказать. Голос дрожит и краснею как дура
МастерЮля• 17 февраля в 19:23
Автор, я работала в сфере подбора персонала.
Отменить (заранее предупредить, а не за час до собеседования) - нормально, если человек заболел, ничего страшного в этом нет. Лучше отменить и прийти в хорошем состоянии.
Я тут Живу
• 17 февраля в 19:25
Ответ дляМастерЮля
Я розумію, але що зроблено, то зроблено.
Була сьогодні також запланована офлайн співбесіда, написала ще о 9 ранку, що захворіла і попросила перенести зустріч.
А ця була онлайн, і я подумала що все буде ок...