А поговорить?• 17 февраля 2025

Викладачка чи диктатор? Чи має право педагог так поводитися зі студентами?

Сьогодні до мене прийшла донька, студентка другого курсу, і розповіла про неприємний інцидент. Під час перерви до неї підійшла викладачка, у якої вона раніше мала складати залік, і просто перед усіма студентами почала на неї кричати. Викладачка звинуватила її в тому, що вона не з’явилася на залік, хоча донька завчасно надіслала всі матеріали онлайн (очевидно, викладачка просто їх не переглянула). Але найгірше — це не сам конфлікт, а те, як саме вона себе поводила. Вона почала ображати доньку жахливими словами прямо перед іншими студентами. Донька, не бажаючи це слухати, просто відвернулася, на що викладачка агресивно відповіла: «Ти від мене морду не відвертай», а в кінці ще й крикнула на неї нецензурне слово на букву «С». Я просто шокована. Досі волосся дибом від такого рівня непрофесійності. Скажіть, чи мають право такі люди працювати в університеті, якщо вони не в змозі контролювати власні емоції, яким би не було порушення з боку студента? Чи варто писати скаргу на цю викладачку?
Таракашечка• 17 февраля 2025
Ответ дляOl-a
Прям однотипные темы. Совсем плохо с фантазией
Один и тот же человек
автор А поговорить? • 17 февраля 2025
Ответ дляПетриківна
Я б на Вашому місці підійшла до викладача і поговорила, вислухала його версію...
І що це дасть? Вибачення навряд чи від неї почую
Таракашечка• 17 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
хочу знать нецензурное слово на букву «С»
Самка собаки
все по ГОСТу!• 17 февраля 2025
Ответ дляОдні думки
Дружина кобеля, мабуть
Співмешканка.
Банан-барабан• 17 февраля 2025
Не верю. Училась в 3-х вузах.
Отчебучкина• 17 февраля 2025
Ответ дляТаракашечка
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3678535-11
Кажется что у мамашек психическое обострение началось
Вы тоже это вспомнили
Соня-сонятко• 17 февраля 2025
Ответ дляОдні думки
Ну, як сказати. З уст викладача, публічне місце. Чи, вам, норм?
Та не, мне для повышения эрудиции и словарного запаса не хватало именно нецензурного...
Отчебучкина• 17 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Сосиска
После 18 вечера
Одні думки• 17 февраля 2025
Ответ дляА поговорить?
Причина - вона не була присутня на заліку, але хіба це привід верещати на весь університет та принижувати дитину ще й серед інших?
Не знаю, в мене донька з поругою пішли самі в деканат, коли викладач зневажливо висказала на парі їм всім.Батьки, вже не втручаються в їх справи, треба дорослішати і вміти себе відстоювати
Отчебучкина• 17 февраля 2025
Ответ дляОдні думки
Дружина кобеля, мабуть
Кобель был женат?

Вот сссс (нецензурное слово)
Сирожено_пирожено• 17 февраля 2025
Автор, то, что вы описали, маловероятно.
Да преподаватели в лицо мало кого помнят. Делать им нечего ловить кого-то в коридоре и устраивать скандалы. Молча поставил в ведомости - ’незалік’ и до свидания.
Я вам это пишу как человек, учившийся в двух разных учебных заведениях.
все по ГОСТу!• 17 февраля 2025
Не уявляю, щоб я, навчаючись в ВНЗ, плакалась мамі. Всі питання вирішувала сама.
Але в нас такого не було. Звичайно,і студенти не були такі борзі, як зараз.
автор А поговорить? • 17 февраля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Не верю. Училась в 3-х вузах.
В яких? Можна поцікавитись?
Лиса Патрикевна• 17 февраля 2025
Ответ дляА поговорить?
Це вам можливо допоможе дізнатися правду
вкрации• 17 февраля 2025
Ви не знаєте відповідь на запитання?
Всі прийшли, а ваша донька - ні? Тоді де вона була? Підійдіть з диктофоном, версію викладача запишіть.
парИла я парИла• 17 февраля 2025
Ответ дляОдні думки
Ну, звичайно, якщо безпричинно таке ставлення. До, донька, хай в деканат звернеться, ще й свідки є
Який деканат? Автор троль або ж авторовий колокольчик десь відсотків на 99% бреше
Банан-барабан• 17 февраля 2025
Ответ дляА поговорить?
В яких? Можна поцікавитись?
Конечно можно. Но сперва сами напишите свой вуз и препода.
Невловимий Джо• 17 февраля 2025
Який університет? Що там з деканом, з якого факультету ця пані? На жаль, є викладачі не в собі. Це жахливо. Але як є. Якщо у викладача є «криша», то нічого їй не буде. Який вік викладача приблизний? Чи з усіма вона так неадекватно веде? Чи лише з вашою донькою? Тут треба деталі. І, звісно, вислухати дві сторони.
Тихомандражная• 17 февраля 2025
Ответ дляОдні думки
Не уявляю,,викладач якого ВУЗа, нецензурно лає студентку за незалік?
Їм переважно пофіг, склав там хтось чи ні. Та й сесії давно пройшли. Тролі розважаються)
автор А поговорить? • 17 февраля 2025
Ответ дляОдні думки
Я не збираюсь з нею іти, вона просто поділилася зі мною ситуацією, нічого поганого в цьому не бачу, а я завжди готова підтримати свою дитину, навіть якщо їй буде 30 років
автор А поговорить? • 17 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Який сенс мені це придумувати? Чи ви гадаєте що моя донька просто вирішила посміятись з мене таким чином, вибачте, але я своїй дитині вірю.
Сирожено_пирожено• 17 февраля 2025
Ответ дляА поговорить?
Я не вірю, що викладачка пам´ятає в обличчя, хто там здав чи не здав, прийшов чи не прийшов.
Просто каралева• 17 февраля 2025
Ответ дляОдні думки
Дружина кобеля, мабуть
Самка собаки
Прибираю щодня• 17 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
А некоторые дети просто делятся с родителями, да, так бывает. И родители интересуются - так тоже, прикиньте, бывает. И это не исключает, что разберутся они сами, при чем тут плакаться
автор А поговорить? • 17 февраля 2025
Ответ длявкрации
Ви не знаєте відповідь на запитання?
Вона пояснила, що того дня почувалася дуже погано бо була хвора. Через це вона надіслала всі матеріали онлайн раніше, але не попередила викладачку, оскільки забула
Просто каралева• 17 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Співмешканка.
Коханка
автор А поговорить? • 17 февраля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Волинський Національний університет імені Лесі Українки
автор А поговорить? • 17 февраля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Загалом ця людина виглядає компетентною вона обіймає посаду заступника декана та зазвичай поводиться доволі професійно. Однак час від часу вона втрачає самоконтроль: починає нервувати, зриватися на студентів і переходити допустимі межі. У такі моменти вона може дозволити собі неприпустимі вчинки. Так сталося й того дня, коли вона накричала, зірвалася та почала ображати. Вона поводиться так із багатьма студентами, проте моїй доньці дісталося найбільше - вона просто потрапила під гарячу руку.
автор А поговорить? • 17 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Та вона куратор їх, починаючи з 1 курсу, звісно вона знає всіх в обличчя
Ласковая_львица• 17 февраля 2025
Ответ дляА поговорить?
місто Луцьк
Якщо при всіх, то значить були свідки . Пишіть скаргу в Міносвіти