Для драки• 17 февраля в 21:04

Після сироватки для обличчя погано наносити крем

Наношу сироватку для обличчя на очищену шкіру, чекаю 15 хв і потім наношу крем. І він якось погано наноситься, такими ніби шарами, які треба довго розтирати. Без сироватки крем швидко поглинається та рівномірно наноситься. Що я роблю не так?
Купи слона• 17 февраля в 21:05
Не подходят друг другу крем и сыворотка
Добра, коли сита!• 17 февраля в 21:08
Несовместимые текстуры
Цигарний шланг• 17 февраля в 21:11
Берите средства из одного бренда и одной линейки
ПушАпница• 17 февраля в 21:15
У меня три сыворотки от терамид скатываются. Даже без крема.
Бабулька• 17 февраля в 21:17
Я якраз сьогодні читала, що є два типи сироваток. Одні треба закривати кремом, а інші ні. Але прочитала бігло і не пам´ятаю подробиць.
Сито для думок• 17 февраля в 22:25
Всі засоби поділяються на два типи - на водній або силіконовій основі. Тобто, і сиворотка, і крем мають бути одного типу