Дона Ко Ко• 17 февраля 2025
єОселя, декларування
Девочки, госслужащие (или те, кто подлежит обязательному декларированию). Как вы декларировали саму квартиру и кредитные средства? Почитала разъяснения НАЗК, такое ощущение, что они сами не знают и догадайтесь-ка сами
Одні думки• 17 февраля 2025
У мене Є відновлення. Але ще не думала і не читала. Раніше чула, що це не підлягає декларуванню.
Дона Ко Ко
• 17 февраля 2025
Ответ дляОдні думки
Це точно підлягає декларуванню
БоХатая• 17 февраля 2025
Такі компенсації є доходом, який необхідно зазначити у декларації в розділі 11 «Доходи, у тому числі подарунки». Джерелом доходу в цьому випадку зазначається Міністерство розвитку громад та територій України (код ЄДРПОУ 37472062). Це щодо Євідновлення
Одні думки• 17 февраля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Це точно підлягає декларуванню
Підлягає, то запишемо. Вже до всього звикли
БоХатая• 17 февраля 2025
Єоселя:
Розділ 3, розділ 11, розділ 12.1, 13,14
Вроде бы все перечислила. Если дом не сдан в эксплуатацию то еще вместо 3го, розділ 4.
Розділ 3, розділ 11, розділ 12.1, 13,14
Дона Ко Ко
• 17 февраля 2025
Ответ дляБоХатая
Єоселя:
Розділ 3, розділ 11, розділ 12.1, 13,14
Если не сдан в эксплуатацию, єОселю не возьмёшь. Посмотрю разделы, спасибо
БоХатая• 17 февраля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Майнові права вроде же можно купить, нет?
Дона Ко Ко
• 17 февраля 2025
Ответ дляБоХатая
Под єОселю нет. Возможно, под єВідновлення, не вникала
БоХатая• 17 февраля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Євідновлення то лише на ремонт.
Я теж глибоко не копала, бо особисто стикалась як раз з Євідновленням.
У нас конечно все всегда через жопу, но розяснення на сайті Дія кажуть що майнові права на будуючуюся квартиру придбати по програмі Єоселя можливо.
Дона Ко Ко
• 17 февраля 2025
Ответ дляБоХатая
Євідновлення то лише на ремонт.
Неможливо. Лише введена в експлуатацію будівля, не старша 3 років