З царем в голові• 29 января в 08:24

Кто имеет право стать на очередь на квартиру и что для этого надо?

Подскажите, мы многодетная семья 4ро детей
Возможно ли стать на учет на квартиру и какие документы нужны? Куда обращаться
Джонсонюк• 29 января в 08:25
у нас раздают квартиры?
Ластоноша• 29 января в 08:25
К кому стать на очередь?
Завтра не пью• 29 января в 08:26
окупасы ?
Простоваля• 29 января в 08:28
Обращаться в администрацию города/посёлка, они расскажут, есть ли конкретно у них и на каких условиях. У нас была такая очередь для молодых специалистов, правда никому так и не дали)
Злюсь до кипіння• 29 января в 08:29
Ви трошки запізнилися, років так на 30-40. Зараз вже квартири не роздають.
Але й раніше роздавали не всім, і не зразу, можна було в черзі стояти десятиліттями. У мене тато через цю грьобану квартиру здоров´я втратив, бо пішов працювати на тяжкій роботі, на якій квартири давали, і то довелося майже 15 років чекати.
Просериарила молодость• 29 января в 08:32
В нашем городе женщина родила тройню и было двое детей, Мэр подарил ей квартиру
Попробуйте
Отжигающая• 29 января в 08:32
Йдете у міськвиконком, там і питаєте. Бо в кожному місці свій відділ/управління/департамент займається. І документи вам скажуть. Раніше обов´язковим було: місцева прописка. Крім ваших всіх документів довідка про наявність власності тощо.
Харчовий тріль• 29 января в 08:32
Народіть п´ятерню, покажуть в новинах і може тоді щось дадуть. В Одесі дали
А взагалі дивують такі люди, які розраховують на лужайки і зайки.
Елена 1919• 29 января в 08:34
Обязательно прописка и жилая площадь на одного уменьшилась до 8 квадратов.бвло 13 квадратов.такие очереди есть и сейчас,рядом с собесами в исполкомах
Люблю порядок• 29 января в 08:35
Звертатись потрібно в місцеві органи самоврядуввання, але соціального житла було мало і до війни, а зараз тим паче. Черги на десятиріччя тоді, зараз обергуться життям не одного покоління. Але, звісно, звернутись ви можете
Рятівник Малібу• 29 января в 08:39
Є черга в кожному місті. Але вона майже не рухається. Люди десятиліттями в черзі .
Оченьценная• 29 января в 08:44
К отцу детей.
Вумна, аж страшно• 29 января в 08:45
моя мама вже там стоїть купу років, якась 50 по порядку.

Була вимога менше 8м квадратних на одного (рахують мо місцю реєстрації). + якихось 12 приблизно на сімю. Але думаю там у всіх містах по різному. я, доречі, теж стала колись, була якась 1500, цікаво яка зараз...... хоча вже давно не підпадаю під умови
Несу пургу• 29 января в 08:45
А сейчас где вы живете всей семьей?
Оченьценная• 29 января в 08:45
Ответ дляХарчовий тріль
Не ну это не запланировано. 5 штук за один раз- треш. Особенно первые 5 лет.
Оченьценная• 29 января в 08:46
Ответ дляНесу пургу
А сейчас где вы живете всей семьей?
В Германии или на худой конец Польша. Автор, угадала?
Трейдер кріпти• 29 января в 08:49
Почему, когда работаешь, развиваешь бизнес, рожаешь в частной клинике и за свои, оплачиваешь детям хорошую школу и нормальное развитие и отдых, жильё приходится покупать за собственные средства. А кто-то, ни дня проработав и просто нарожав заек, должен всё получить даром? Почему поощряется бедность и лень?
Кнопкотиць• 29 января в 08:49
Ответ дляПросериарила молодость
Попробуйте
Така точно історія була в Рівному, років 20 тому
Харчовий тріль• 29 января в 08:51
Ответ дляОченьценная
Я знаю. Просто до того, що на звичайних сімей меріям не має діла. А так була увага велика і допомога. Тоді дали нову 5-кім. квартира, були 2 чергові няні вдень і вночі, також відкрили рахунок в банку з коштами.
Зараз просто отримати квартиру багатодітній сім´ї нереально, бо є ВПО з уразливих категорій, ветерани та інваліди війни, яких вперед продвинуть
Оченьценная• 29 января в 08:54
Ответ дляХарчовий тріль
Понимаете Я тоже раньше так считала. Но люди делают выбор рожая детей один за одним и в принципе есть возможность работать в перерывах. А когда за один раз 5- это треш и редко мужик остаётся в такой семье.
Харчовий тріль• 29 января в 08:55
Ответ дляТрейдер кріпти
Для них це найголовніше ’достіженіє’ в житті, яким вони всюди хваляться. У нас в сусідньому домі така живе, 5 дітей в двушці + їх 2. Так там органи опіки її трясли, то стала бігати по меріям і організаціям, щоб допомогли поклеїти шпалери і поміняти унітаз, бо не було куди сходити. Те що в звичайних сім´ях роблять самі.
Тому також не розумію цього
жижифреймут• 29 января в 08:56
Дають і прибиральницям теж
Кишмишная Мая• 29 января в 09:06
В Новоречерских Липках занимают очередь на верхние этажи - пентхаусы, а если у вас 5ро детей будет, то с панорамным видом полагается хата
ЯНаПэПэ• 29 января в 09:08
Автор, вы цыгане?
ЧорноброваЯ• 29 января в 09:09
Роботодавцеві це питання задавайте
ЧорноброваЯ• 29 января в 09:10
Ответ дляДжонсонюк
у нас раздают квартиры?
Так, Ви не знали? І не тільки квартири, а й будинки, правда це більше стосується невеликих населених пунктів
ЧорноброваЯ• 29 января в 09:11
Ответ дляПросериарила молодость
Попробуйте
Це скоріше виключення, за такі «заслуги» житло не дають
Ряженка• 29 января в 09:18
Держадсинистрациб
Ряженка• 29 января в 09:20
Ответ дляЗавтра не пью
окупасы ?
Сколько зла у вас,не захлебнись своей желчью
Ряженка• 29 января в 09:21
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ничего она не опоздала ,сейчас тоже можно стать на очередь