Вкуси мене• Изменено 18 февраля 2025
Послуги ріелторів. Чому завжди так?)
Власник квартири сам звертається до ріелторів ,або ж вони самі пропонують йому свої послуги і він залюбки згоджується
Але!!!
Чомусь ці відсотки повинен сплачувати саме орендар чи покупець при угоді обов´язково,але ж ніяк не власник який звернувся в агентство сам.
Власники чому так?)
Бо мені як покупцеві якось не прикольно ще зверху платити додаткові тисячі доларів,хоча було б справедливо розділити цю суму між власником та покупцем,але ж завжди платить комісію при наймі та купівлі тільки один навіть, якщо він і не звертався в агентство.
Але!!!
Власники чому так?)
Надежда наш компас• 18 февраля 2025
Ну то дайте ті гроші власнику а він ріелтору як вам так лекше буде
Бабайко• 18 февраля 2025
Не обращаюсь к риелторам, объявления размещаю в интернете. Но все арендаторы и покупатели приходили с риелторами. Если лень или не в состоянии найти моё объявление, то будут платить комиссию.
Ні за холодну воду• 18 февраля 2025
Здаю сама, ріелтери тільки ’в свої ворота грають’. У випадку, коли наймають орендодавці, також не розумію, чому трй, хто шукає, має платити.
Ні за холодну воду• 18 февраля 2025
До речі, завжди здавалаквартиру максимум з третього перегляду (і то, тільки тому, що першим чи другим не готова була здавати)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 февраля 2025
риелтер готовит документы и за это отвечает.. за законность вроде бы
Николай-b526• 18 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ну да..ну да)
Вкуси мене
• 18 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Які документи?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 февраля 2025
Ответ дляВкуси мене
Які документи?
я думаю, что проверяет реестр и т д
Николай-b526• 18 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я думаю, что проверяет реестр и т д
и купюры)
Да, я блондинка!• 18 февраля 2025
Я продавала с риелтером, поскольку меня в городе не было, показывать было некому. И мне было пофиг - то ли ’N’ денег поставить в качестве цены, то ли ’N + процент’. Это вообще не моя забота. В договоре - я получаю ’N’ денег. Все. Как там риелтеру проще продавать, так и ставилась цена.
То есть при любом раскладе ’N + процент’ - расход покупателя, просто мог заплатить их мне, а я б отдала риелтеру его процент, а мог напрямую. Вся разница. Не устраивает, пусть покупает другую квартиру.
Забула що?• 18 февраля 2025
коли подаєте оголошення про продаж квартири - вам не потрібен ріелтор. Вона самі вас знаходять і дуже швидко.
А коли ви шукаєте квартиру то практично всі оголошення - пропозиції від рієлторів. Самостійно зв´язатись з власником дуже важко, тому і оплачуєте послуги.
Оплата буває за домовленістю - 50/50, але здебільшого оплачує покупець.
що до перевірки документів - дуже раджу перевіряти особисто, особливо наявність неповнолітніх дітей, навіть якщо батьки розлучені.
Забула що?• 18 февраля 2025
я продавала без рієлтора, виставила оголошення на ОЛХ - рієлтори моментально почали цікавитись, їх було багато, я з жодним не підписувала ніяких паперів і, так як, я до них не зверталась - я не мала оплачувати їм комісію за продаж.
а коли купувала - то жодного оголошення квартири, яка мене цікавила, від власника не знайшла, тому була вимушена звернутись до рієлтора і так, оплачувала йому комісію.
Вкуси мене
• 18 февраля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Нехай дає власник свої гроші ріелтору
Вкуси мене
• 18 февраля 2025
Ответ дляЗабула що?
Жесть,а чого так?(
Забула що?• 19 февраля 2025
Ответ дляВкуси мене
Жесть,а чого так?(
думаю,через те, що рієлтор має забеспечити умови для безпечної угоди для покупця. Продавець отримав свої гроші і пішов, а покупець може залишитись і без житла і без грошей. схем з розводу дуже багато. тут і оскарження продажу - наприклад, вам оцінили квартиру в суму, яка меньша ціни яку ви маєте заплатити. щоб платити меньший податок так часто роблять, точніше робили, зараз не знаю. - і якщо продавець передумає продавати, то вам повернуть не риночну ціну, а суму оцінки. Також можуть виникнти проблеми з неповнолітніми дітьми, там потрібна дуже ретельна перевірка. комунальні - то дрібниці, ви і самі їх легко перевірити. Тому рієлтор, я про якісні послги (бо зараз дуже багато не дуже порядних або не дуже професійних) бере свою комісію за те щоб ви спали спокійно своїй квартирі.
Ви можете це все зробити і самостійно, якщо у вас є час, і обрати собі квартиру від власника, і домовлятись з ним напряму без посередників. у мене є знайомі які самі знаходили власників (обирали район в якому б хотіли придбати житло, розпитували сусідів і таки знайшли що хотіли без рієлторів) вони мали час том шукали ретельно.
успіхів вам. нехай знайдеться саме таке житло як ви хочете і за ціну, як ви готові заплатити. все реально