Поддакиваю иногДА• 18 февраля в 19:58

Наследство. Налоги. Подскажите

Девочки, подскажите как происходит оформление наследства. Подали заявку нотариусу, сделали довідку и новый техпаспорт на квартиру, дальше, я так понимаю, нужно сделать оценку и опять к нотариусу что-бы получить право собственности? А когда налоги оплачивать? И можно ли как-то снизить оценку квартиры, а то через госреестр выдаёт сумму больше рыночной(
Плакулька• 18 февраля в 20:02
Ви не перша черга?
автор Поддакиваю иногДА • 18 февраля в 20:04
Ответ дляПлакулька
Ви не перша черга?
Не перша
Невидимка Майя• 18 февраля в 20:04
Оценка не нужна если наследник первой линии родства
Невидимка Майя• 18 февраля в 20:08
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не перша
Тоді треба робити. В мене була подібна ситуація. Я робила оцінку самостіцно на сайті держмайна, дуже дорого вийшла оціночна вартість. Звернулась до оцінщика, по його довідці оцінка була вдвічі дешевша. Так що навіть оплата за його послуги були мені вигідна в світі майбутніх податків
автор Поддакиваю иногДА • 18 февраля в 20:17
Ответ дляНевидимка Майя
Можете порадити оцінщика? У нас реально дуже завищена оцінка через держмайно
Кто крайний?• 18 февраля в 20:22
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А яка лінія платить податок зараз? Друга теж? Підкажіть будь ласка...
Снежнакомка• 18 февраля в 20:23
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Спитайте свого нотаріуса, вони співпрацюють з фірмами, які роблять оцінку.
Невидимка Майя• 18 февраля в 20:25
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я зверталась до першого ліпшого, це було два роки тому. І мабуть ми не в одному населенному пункті проживаємо. Я тільки виждала один місяць після формування своєї довідки, бо прочитала що її термін дії місяць, і потім звернулась до оцінщика. Довідка оцінщика має термін дії 6 місяців