МамОмужа• 18 февраля в 19:14
Цей вірус, якийсь треш. Я ще так не хворіла
з часів Лайма ( після нього два роки тільки в інфекційказ з будь яким вірусом). Ковід адекватніше пройшов. Вже три дні температура 39, то жарко, то холодно. Викручує все тіло. Смак їжі якийсь дивний. Навіть шлунок болить. Вже не кажучи, що горло болить так, що аж у вухах пече.
Я просто понити. ((
175см55кг19лет (она)• 18 февраля в 19:15
О. У нас тоже дома лазарет
Принес сын со школы ещё в пятницу
Температура есть до сих пор. И со вчера у всех членов семьи те же симптомы
Принес сын со школы ещё в пятницу
Пи Пи Пилюля• 18 февраля в 19:16
Ответ дляNatal_ka91
Тест на грип робили?
У советчиц не принято
МамОмужа
• 18 февраля в 19:17
Ответ для175см55кг19лет (она)
О. У нас тоже дома лазарет
Принес сын со школы ещё в пятницу
В мене також син приніс. В нього 4 дні була температура. Зараз вже краще, але повне обезсилення. 4 дні нічого не їв. Блював на будь яку їжу. Сьогодні вже приготував собі картоплю і хоче солодкого. Але лікар призначив АБ, а мені ні. Сказав поки що не потрібно.
Natal_ka91• 18 февраля в 19:17
Ответ дляПи Пи Пилюля
У советчиц не принято
Та я бачу, судячи по реакціям до коментів про грип
МамОмужа
• 18 февраля в 19:17
Ответ дляNatal_ka91
Тест на грип робили?
Ні. Хоча були у лікаря. Він навіть не запропонував. А я і не здогадалася.
Маурита• 18 февраля в 19:18
Ми так теж на минулому тижні всією сім´єю перехворіли, що тільки чай з ліками й пили три доби.
Але що ви правда з температурою кількаденною не хворіли ніколи у житті?
Natal_ka91• 18 февраля в 19:19
Ответ дляМамОмужа
Швидше за все це він. Зараз дуже багато хворих саме ним. В нас теж всією сім´єю перехворіли, дуже допоміг сельтавір (озельтавімір)
МамОмужа
• 18 февраля в 19:19
Ответ дляМаурита
Було два роки стабільно після хвороби Лайма. Вбила повністю імунітет. Пройшло вже 7 років. За цей час вперше так.
МамОмужа
• 18 февраля в 19:19
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
желаю выздоровления
Щиро дякую!
МамОмужа
• 18 февраля в 19:20
Ответ дляNatal_ka91
Мабуть, так((
МамОмужа
• 18 февраля в 19:21
Ответ дляAnnaOst
Грип мабуть. Найбільша жесть, що я в цьому році дізналася, що виявляється можна захворіти ним два рази підряд, спочатку однім штамом, потім другим
Весело(
Ця система вірусів кожного року приходить з новими обновами...
Мяо мой мяо• 18 февраля в 19:23
Ответ дляNatal_ka91
Тест на грип робили?
А де? В поліклініці його роблять? Чи є в аптеці?
Ответ дляМамОмужа
А кашлю не було у вас чи у сина?
МамОмужа
• 18 февраля в 19:24
Ответ дляТасама
А кашлю не було у вас чи у сина?
Кашель страшенний і у мене, і у сина.
Анти-анонім• 18 февраля в 19:27
мой сын так болеет, три дня температура 40, сбивается плохо, сильно болит голова, аппетита нет, понос, рвота, есть вроде хочет, просит, посмотрит, но не ест
три дня пролежал завернутый в одеяло
Астановитесь• 18 февраля в 19:33
Ответ дляАнти-анонім
три дня пролежал завернутый в одеяло
Я вторую неделю не ем
Первая неделя температура и все спецэффекты, а вторая уже вроде бы норм, но тошнота и рвота
Буквально несколько приёмов пищи было за это время
Ппц полный этот вирус
Держитесь
Ппц полный этот вирус
Держитесь
Бачу_майбутнє• 18 февраля в 19:35
Я теж хворію, ломить тіло 3 день, температура 38, горло дуже болить , кашель ,у лікаря ще не була, в мене ще і дитина хворіє.
Белоснежко• 18 февраля в 19:42
Переболела, это было действительно ужасно. С воспалением легких.
Прошел месяц, я вылечилась.
Заболела дочь 12 лет.
Прошел месяц, я вылечилась.
Заболела дочь 12 лет.
Natal_ka91• 18 февраля в 20:03
Ответ дляМяо мой мяо
В аптеці є
Natal_ka91• 18 февраля в 20:07
Ответ дляМяо мой мяо
А вартість?
Від 250 грн десь. Все дуже залежить від аптек. Скачайте застосунок Таблетки, буде видно ціни поруч і в яких аптеках
МамОмужа
• 18 февраля в 20:12
Оце вірусище... Кошмар.
Дівчатка, бажаю всім нам та нашим діткам швидкого одужання!
Смажена полуничка• 18 февраля в 20:27
Я на прошлых выходных так заболела ,проснулась утром от ужасной боли в желудке (вообще нет проблем с жкт ) ,потом к вечеру температура , на следующий день и горло заболело
Через несколько дней заболела дочка ,температура 39.5 ,не сбивалась ничем ниже 38.6-38.7 ,горло ,уши тоже заложило
Муж тоже болеет
Потужна махіна• 18 февраля в 20:39
Це треш, дитина 2 й тиждень хворіє, температура 39.5-38 була тиждень, рвота, пронос, закреп, з цими симптомами через 3 дні педіатр направила перевірити апендицит, слава Богу, ні, потім ослаблену дитину повела до лора на 5й день, в понеділок пішли на рентген носа- гайморит, призначили антибіотик, тепер захворіла я, сухий кашель у мене та дитини, нежить, на рентген дорослий тільки по запису, реформа , по скорочували лікарні, записалась аж на 28 в іншому кінці міста, навіть за гроші не захотіли робити, наплив у лікарнях величезний на рентген
З березня медсестер, що при вузьких спеціалістах скорочують