МамОмужа• 18 февраля 2025

Цей вірус, якийсь треш. Я ще так не хворіла

з часів Лайма ( після нього два роки тільки в інфекційказ з будь яким вірусом). Ковід адекватніше пройшов. Вже три дні температура 39, то жарко, то холодно. Викручує все тіло. Смак їжі якийсь дивний. Навіть шлунок болить. Вже не кажучи, що горло болить так, що аж у вухах пече.
Я просто понити. ((
Подтяжка• 18 февраля 2025
Я теж перехворіла. Виявилась пневмонія (по знімку). Хоча лікар в легенях нічого не прослуховувала. 5 днів температура під 39. Після ін´єкції антибіотику спала. Зараз все добре, але були побочки (діарея, молочниця, судоми, тремор кінцівок)
автор МамОмужа • 19 февраля 2025
Ответ дляПодтяжка
Кошмар...
У мене нудота, також є тремор і біль у шлунку.
Бачу, що без АБ не зможу(
Упругая попка• 23 февраля 2025
Ми зараз так хворіємо. Не грип, не ковід-перевірено 3 тестами. Чому трьома, бо такої ж..пи, я не пам’ятаю. Істи 4 дні взагалі неможливо, мутить. Всі чаї мають дивний присмак. В перший день якось дивно пекло у шлунку, на четвертий , пробачте, пронесло. Три дні під 39 температура, нежить, кашель.
автор МамОмужа • 23 февраля 2025
Ответ дляУпругая попка
Також фігня з присмаком. Мені на 5 день температури призначили АБ. Зараз вже температури немає. Але присмак досі є. Шлунок болів і поколювало. Ще нісіли пальці рук. А коли палала температура, то я була мокра, ніби скупалася.
Такого вірусу ще мій організм не бачив.