Ашолюдискажуть• 18 февраля в 21:40
Невже зараз всі чоловіки ганчірки? Де знайти сильного?
Вже вкотре відмовляю в стосунках чоловікам, тому що абсолютно ВСІ стають ганчірками зі мною. Бачу, що подобаюсь, і тут починається - стараються максимально догодити мені. А серед них були і керівники , і просто мужні чоловіки. Всі сюсюкаються, підлизуються, намагаються догодити і мені так бридко від цього.
Ясно що я не хочу, щоб мене били і грубіянили, просто хочу щоб ЧОЛОВІК був ЧОЛОВІКОМ, а не ганчіркою, якою мені хочеться витерти підлогу.
Особливо бридко було спостерігати за одним : до людей жорсткий, в роботі - як двигун, ні каплі жалю і співчуття до інших, перетворився в ʼМарійка, а де сядемо? Який столик в кафе оберемо? Чай принести?ʼ
БЕРЕ І ПРИНОСИТЬ.
Фу, просто фу.
БЕРЕ І ПРИНОСИТЬ.
Фу, просто фу.
Ашолюдискажуть
• 18 февраля в 21:41
Ответ дляФантазерша
Вам нужен тиран и мужара, такие есть и много, хорошо поищите
Так суть в тому, що я з самого початку обираю чоловіків із сильним характером. І вони перетворюються в хробаків
Ширли-Мырли• 18 февраля в 21:44
Ответ дляАшолюдискажуть
Аб´юзери такі, це так заводить, уххх ❤️🔥
Сіточка• 18 февраля в 21:44
Боже какая вы наивная. Подождите 3-4 мес, демо режим быстро заканчивается. И начинает проступать реальная личность.
За ким я буду?• 18 февраля в 21:44
Ответ дляАшолюдискажуть
Та це на початку вони всі такі, Ви ж далі не доходите, там вже і характер покажуть.
ВыФсеВрете• 18 февраля в 21:46
Міняйте манеру написання, бо не цікаво
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3680089
Залізна тьотя• 18 февраля в 21:49
Вам абʼюзера значить треба? Такого брутального бородатого мачо, щоб ви і пікнути не могли без дозволу? Ви при здоровому глузді? Ви ж взвиєте через півроку, а через рік будете тікати в одній піжамі від такого… нахрін воно вам треба? Беріть ганчірку!
Госпожа Белладонна• 18 февраля в 21:52
Кстати сотая тема про Машу.
На советчице завелся мужик троль, зацикленный на Маше из юности.
Залізна тьотя• 18 февраля в 21:55
Ответ дляНе їм після шостої
Я искала не тряпку. Нашла. Дура я. Лучше бы тряпка был
Оце точно. Можу автору свого підкинути. Якраз на її смак буде.
КрестьянинДиор• 18 февраля в 21:55
Ответ дляПерша на селі
На війні
Тільки хотіла написати. Справжні там. А справжні ганчірки-за кордоном
Диверсификация• 18 февраля в 22:08
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А в сексі теж був жорсткий?
35 см и 10 діаметру?
Самохвалова• 18 февраля в 22:32
Ответ дляКрестьянинДиор
мій доброволець. Дуже намагаюсь фільтрувати розмову зі знайомими-чоловіками, які вдома, бо не хочу псувати стосунки. Але в соцмережах трохи відриваюсь
Клин_Кляйн• 18 февраля в 22:51
Автор вам бы к психологу или к психиатру сходить. Из описанного вами, у вас нормальный адекватный мужчина, который с вами вежлив. Где там тряпка? Вам наверное больше подойдёт брутальный мачо, который вам будет приказы отдавать.
КрестьянинДиор• 18 февраля в 23:02
Ответ дляСамохвалова
Аналогічно.
Идууу--уууу блин• 18 февраля в 23:59
Ответ дляАшолюдискажуть
Мужененавистница и старая дева вы, вот и все.
Весотехник• 19 февраля в 08:09
Марічка мріє, щоб їй дали по пичці, посадили біля туалету в наливайці і налили медовухи з канапкою з оселедцем? Ото брутальний мачо , про якого Марічка мріє
Играю у края• 19 февраля в 09:05
Ответ дляАшолюдискажуть
Военные менты ваше , если норма ваша Хард
ПростоБелка• 04 марта в 23:20
Правильно. Настоящий мужчина - это вам не это... Вместо чай принести - в ухо даст.