Порадьте будь ласка лікарів та пологові/жіночі консультації куди стати на облік, щоб не вимагали коштів за аналізи і тд (щоб все було як має бути по НСЗУ) і лікаря адекватного, не грубого але доказового, щоб не призначав фігні всякої типу прогестерон без приводу про всяк випадок і тому подібне. Бажано лівий берег, але якщо крутий лікар то і на правий покатаюсь)) Допоможіть, бо щось на просторах інтернету відгуків дуже(( мало
ВільнаНазавжди• 18 февраля в 22:18
немає такого
у державних треш
сама стояла в Києві в державній у знайомого лікаря 3 роки тому і сказала що більше ніколи
у державних треш
Викачую яйцями• 18 февраля в 22:19
Ви визначиться - Вам головніше здоров´я чи гроші на аналізах з´економити?
Закуйовджена життям• 18 февраля в 22:24
В свій час стояла на обліку в жіночій консультації про 6-му пологовому, після того, як зі своєї ЖК вийшла з ридом (лікарка-коза). Обидві вагітності спостерігалася у лікаря Синишиної Олени (глянула - вона працює, супер душевна лікар). Дуже зручно, що всі аналізіи-узд робилися у них, можна було прийти і на самий ранок і ввечері,якщо працюєш. ПОтім ще якісь бонуси є, якщо у них на обліку і у них народжуєш. Народжувала другий раз у Кучми - віддала б ій перевагу.
Ответ дляВикачую яйцями
Я вже другий рік як відвідую державних лікарів абсолютно різного профілю, майже всіх, крім стоматолога, і 80% з цих візитів були нічим не гірші за приватні клініки. Відношення чудове, лікарі професіонали і дійсно роблять свою роботу. Я повністю обстежила і покращила своє здоров´я за рахунок державних програм і ніскільки про це не шкодую. При цьому не раз візити до платних клінік були безрезультатними, хоч і є свої плюси, типу легше записатись і в черзі сидіти не 30, а 10 хв. То ж має значення лише професіоналізм і людяність лікаря а не те, скільки грошей кому заплатити. На жаль не у всіх є можливість платити по 30-50 тис за ведення вагітності в приватній клініці, і хоч в мене вона і є - я краще витрачу ці кошти на дитину, ніж на те, щоб трішки комфортніше було записатись до лікаря і ремонт був красивіший. Мені шкода якщо у Вас був інший досвід
Ушла и Пришла• 18 февраля в 22:40
Хотіла стати в ЖК на червоному хуторі.
Яких вона тільки страшилок мені не придумала , аби я тільки не ставала до неї на облік
ВільнаНазавжди• 18 февраля в 22:41
Ответ дляНастасья Пицун
Жк 7 роддома, очень довольна. Врачи все хорошие у них
не хороші
і вимагають благодійний внесок
ВільнаНазавжди• 18 февраля в 22:42
Ответ дляНастасья Пицун
і народжувала там
теж не рекомендую
лікар якому заплатила -ок
все інше - не ок
наприклад те, що там немає гарячої води - це жах
теж не рекомендую
лікар якому заплатила -ок
все інше - не ок
Настасья Пицун• 18 февраля в 22:45
Ответ дляВільнаНазавжди
не хороші
і вимагають благодійний внесок
Я не платила взнос, мне сказали можете платить, можете нет.
все анализы/узи были бесплатно , на сохранении пару раз лежала, тоже ничего не платила.
Никто ничего не требовал и не намекал даже. Но это было 2 года назад, может что изменилось
Настасья Пицун• 18 февраля в 22:45
Ответ дляВільнаНазавжди
і народжувала там
теж не рекомендую
лікар якому заплатила -ок
все інше - не ок
теж не рекомендую
лікар якому заплатила -ок
все інше - не ок
Я тоже там рожала, была горячая вода
ВільнаНазавжди• 18 февраля в 22:50
Ответ дляНастасья Пицун
Я тоже там рожала, была горячая вода
не було також мила, туалетного паперу і тп
тобто зовсім нічого
притому що фінансування цього пологового нормальне, знаю точно
все крадуть
мені медсестри відверто говорили дати їм гроші
тобто зовсім нічого
все крадуть
Ответ дляРедисочка
2 пологовий , Соловей
Олена Геннадіївна?
Lux Aeterna• 19 февраля в 21:17
в 2024 стояла на учете в 7 роддоме (Перинатальный центр) Терещенко Татьяна Николаевна
платила только 1 раз в Диле за 1 скрининг крови, в роддоме дали направление после 1-го УЗИ
в самой ЖК ничего не платила ни разу, и даже никто не намекал. Прекрасное отношение
фуфломицинов не назначали
Lux Aeterna• 19 февраля в 21:20
Ответ дляВільнаНазавжди
і народжувала там
теж не рекомендую
лікар якому заплатила -ок
все інше - не ок
теж не рекомендую
лікар якому заплатила -ок
все інше - не ок
в 7 роддоме в бесплатной одноместной палате есть гор.вода в умывальнике и в душе в блоке. Сразу за дверью палаты в доступе чайник, холодильник, микроволновка, кормят 3 раза в день. В палате ремонт, только надо свое постельное принести.
Это данные на декабрь 2024. Что там было годы назад, не знаю
Lux Aeterna• 19 февраля в 21:22
советую встать на учет бесплатно, а за деньги сделать НИПТ, его вам никакая программа ведения беременности не покроет ни в одной платной клинике. Чтобы точно исключить хромосомные патологии на раннем сроке, и не бегать по 5 раз УЗИ переделывать, если у вас рассмотрят что-то не то на УЗИ
Ответ дляLux Aeterna
Саме так і планую, чудова порада, дякую!
ВільнаНазавжди• 21 февраля в 04:55
Ответ для_Anna_2085
не слухайте таких порад, ніпт не допоможе, якщо щось не так на узд.
для лікарів при прийнятті рішень він немає жодної ваги.
потрібно буде роботи біопсію ворсинок хоріона або амніоцентез.