trickywicky• 19 февраля 2025

Чому Зеленський більше не записує вечірніх звернень?

Всі 3 роки писав, а уже 5 день ні слуху , ні духу. Як думаєте?
Soulsister• 19 февраля 2025
Я і не в курсі, що не записує більше. Ви кожен вечір дивилися?
Mozarella• 19 февраля 2025
А кто их смотрит?
NesmeyanaYa• 19 февраля 2025
ОАЕ, Турція, вчора мчав в Україну, бо Келлог на під´їзді
Жодного разу за 3 роки не дивилась звернення
автор trickywicky • 19 февраля 2025
Ответ дляSoulsister
Замість казки наніч
Тепер погано сплю
Солнечная_я• 19 февраля 2025
Приболел...
Елена1265• 19 февраля 2025
Понял, что они никому не нужны?🤔
Атиква• 19 февраля 2025
Обиженно пакует чемоданы(
чаревна• 19 февраля 2025
А меня это вчера улыбнуло, были же времена
Татьяна-57fb• 19 февраля 2025
его никто не смотрит, и не хочет чтоб он был, . врет это все поняли , а люди продолжают гибнуть ,еще в 22 г осенью можно было все остановить,и теперь не хочет остановить но все хотят мира большинство украинцев хочет мира ......
Barkas• 19 февраля 2025
Ответ дляТатьяна-57fb
А путін там що хоче, міра?
автор trickywicky • 19 февраля 2025
Ответ дляBarkas
А путін там що хоче, міра?
При чому тут путін
Що за тупа манера, на незручні питання і твердження, зразу писати путін, зрада, агент
Нема по факту чого сказати, то краще мовчіть
alenka3108• 19 февраля 2025
Дубайський шоколад заліпив все в роті, складно говорити)
Natalie 81• 19 февраля 2025
Ответ дляMozarella
А кто их смотрит?
4%
dulenok• 19 февраля 2025
сочиняет, готовит прощальное
Решка7777• 19 февраля 2025
Ответ дляtrickywicky
При чому тут путін
По факту первого человек вижу , кому это надо
VikaBolgar• 19 февраля 2025
Тема троль.. зараз тільки проблема що дурні на дівані вирішують долю України(( ви навіть не розумієте що буде якщо Зеленський не буде президентом.. путін отримає Україну на тарілочці..
Татьяна-57fb• 19 февраля 2025
Ответ дляBarkas
А путін там що хоче, міра?
откуда я знаю, вчера у нас разбили целый район ночью школу и больницу, вам нравится такое? мне нет при чем тут путин ко мне вы неадекватная , вот когда к вам попадет запоете другую песню воевать сразу отпадет охота
Татьяна-57fb• 19 февраля 2025
а чего зеленский постоянно в путешествиях когда массированные бомбежки в городах ? я против кацапов и против зеленского тоже ,мы сегодня опять не спали Одесса так не должно быть хватит уже за 3 года, наелись по горло хотим мир
Barkas• 19 февраля 2025
Ответ дляТатьяна-57fb
Значить, це Зеленський вам розбив район? Чи Путін? Чи Путін розбив, а Зеленський винен? Мир буде тоді, коли захоче Путін, а не коли захоче Зеленський.
Jeraldina• 19 февраля 2025
Вы следили за этим?😱 Я одно всего посмотрела.
VikaBolgar• 19 февраля 2025
Ответ дляТатьяна-57fb
То шо раша так хоче щоб нерозумні такі як ви думали..що справа в Зеленському🫣
Він має ловити персонально для вас шахеди замість пошуку підтримки країн спроможних на це? Ви не забули що с 2014 року йде війна проти України.. росія вбиває українців не 3 роки і не зупиниться поки не отримає контроль над державою ( а через ( а той і раніше 5-10 років вже українці будуть першим ешелоном йти у всі війни що продовжуватимуть росіянці)
Татьяна-57fb• 19 февраля 2025
Ответ дляVikaBolgar
пускай я не розумна . зато вы розумна я хочу жить спокойно без войны вот и все , мне не надо 14й рок мне не надо копалины они все равно нам не будут принадлежать ахметов с вами не поделиться
VikaBolgar• 19 февраля 2025
Ответ дляТатьяна-57fb
Война закінчиться тільки коли солдати рф будуть на своїй території землі, а це неможливо бо вони присутні з 2014 року на території України .. це тільки тимчасове припинення до наступного 🩸🩸🩸 разу.. а ви наче прийшли надивившись російських каналів.. немає про що більше з вами говорити бо ви забуваєте де була війна 10 років назад і де вона зараз.. тільки вперед це вся кацапія поки є звідки гроші на війну ( а в них для цього завжди є)
Anna-08e7• 19 февраля 2025
Ответ дляtrickywicky
При чому тут путін
При тому що якщо з двох воюючих держав одна не хоче миру, і не зупинить бойові дії, який може між ними бути мир?