Всі 3 роки писав, а уже 5 день ні слуху , ні духу. Як думаєте?
NesmeyanaYa• 19 февраля в 08:26
ОАЕ, Турція, вчора мчав в Україну, бо Келлог на під´їзді
Жодного разу за 3 роки не дивилась звернення
Ответ дляSoulsister
Я і не в курсі, що не записує більше. Ви кожен вечір дивилися?
Замість казки наніч
Тепер погано сплю
Татьяна-57fb• 19 февраля в 08:39
его никто не смотрит, и не хочет чтоб он был, . врет это все поняли , а люди продолжают гибнуть ,еще в 22 г осенью можно было все остановить,и теперь не хочет остановить но все хотят мира большинство украинцев хочет мира ......
Ответ дляТатьяна-57fb
А путін там що хоче, міра?
Ответ дляBarkas
А путін там що хоче, міра?
При чому тут путін
Що за тупа манера, на незручні питання і твердження, зразу писати путін, зрада, агент
Нема по факту чого сказати, то краще мовчіть
VikaBolgar• 19 февраля в 09:36
Тема троль.. зараз тільки проблема що дурні на дівані вирішують долю України(( ви навіть не розумієте що буде якщо Зеленський не буде президентом.. путін отримає Україну на тарілочці..
Татьяна-57fb• 19 февраля в 09:40
Ответ дляBarkas
А путін там що хоче, міра?
откуда я знаю, вчера у нас разбили целый район ночью школу и больницу, вам нравится такое? мне нет при чем тут путин ко мне вы неадекватная , вот когда к вам попадет запоете другую песню воевать сразу отпадет охота
Татьяна-57fb• 19 февраля в 09:46
а чего зеленский постоянно в путешествиях когда массированные бомбежки в городах ? я против кацапов и против зеленского тоже ,мы сегодня опять не спали Одесса так не должно быть хватит уже за 3 года, наелись по горло хотим мир
Ответ дляТатьяна-57fb
Значить, це Зеленський вам розбив район? Чи Путін? Чи Путін розбив, а Зеленський винен? Мир буде тоді, коли захоче Путін, а не коли захоче Зеленський.
VikaBolgar• 19 февраля в 11:45
Ответ дляТатьяна-57fb
То шо раша так хоче щоб нерозумні такі як ви думали..що справа в Зеленському🫣
Він має ловити персонально для вас шахеди замість пошуку підтримки країн спроможних на це? Ви не забули що с 2014 року йде війна проти України.. росія вбиває українців не 3 роки і не зупиниться поки не отримає контроль над державою ( а через ( а той і раніше 5-10 років вже українці будуть першим ешелоном йти у всі війни що продовжуватимуть росіянці)
Татьяна-57fb• 19 февраля в 11:55
Ответ дляVikaBolgar
пускай я не розумна . зато вы розумна я хочу жить спокойно без войны вот и все , мне не надо 14й рок мне не надо копалины они все равно нам не будут принадлежать ахметов с вами не поделиться
VikaBolgar• 19 февраля в 12:37
Ответ дляТатьяна-57fb
Война закінчиться тільки коли солдати рф будуть на своїй території землі, а це неможливо бо вони присутні з 2014 року на території України .. це тільки тимчасове припинення до наступного 🩸🩸🩸 разу.. а ви наче прийшли надивившись російських каналів.. немає про що більше з вами говорити бо ви забуваєте де була війна 10 років назад і де вона зараз.. тільки вперед це вся кацапія поки є звідки гроші на війну ( а в них для цього завжди є)
Ответ дляtrickywicky
При чому тут путін
При тому що якщо з двох воюючих держав одна не хоче миру, і не зупинить бойові дії, який може між ними бути мир?