lilu1990• 19 февраля 2025

Для всіх хто хоче виїхати - сюрприз

❗️Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту в Чехії після завершення війни або перемир’я, – голова МЗС країни.

Рішення має бути ухвалене на рівні всього Європейського Союзу, наголосив Ракушан.
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Nathalie27• 19 февраля 2025
Тим, хто дійсно хоче виїхати - начхати на той статус
olshe11• 19 февраля 2025
Ну так это логично.
So_so• 19 февраля 2025
А что Вас удивило? У них есть механизм коротких рабочих контрактов (заробитчане) и механизм получения рабочей визы и внж.
prozerpina123• 19 февраля 2025
’Дурень думкою багатіє’
Своей жизнью займитесь, тогда не придется копаться в чужом грязном белье и злорадствовать
Виктория-1980• 19 февраля 2025
Конечно это логично. В Германии Мерц например продавливает чтобы на просителей убежища/ защиты не распространялся статус воссоединения семьи. Т.е. большая часть выехавших женщины ко многим могли бы приехать мужья на воссоединение. Вон в Сирии только закончилась война в течении недели закрыли возможность подавать на убежище.
СhanelKa• 19 февраля 2025
Ок. Яка прикра новина, 🥹
Ну, а тепер- Відкривайте кордони
Конфет04ка• 19 февраля 2025
чехи не немцы, думают немного
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Це стосується і тих хто не поміняв статус за весь цей час, я так розумію, будучи в європі
fdanna• 19 февраля 2025
Можна подумати, ця новина когось зупинить, як кордони відкриють...
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляfdanna
Бідна польша
МамаАня• 19 февраля 2025
Не пробували погортати стрічку, вже активно обговорюють цю новину
Виктория-1980• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну сирийцев даже не думают выгонять, при всех этих терактах- наездах и прочего. Так что одним днём не выгонят точно.
Мимо_шла• 19 февраля 2025
Извините, а кто-то думал получить временную защиту после войны?
Mirella-a• 19 февраля 2025
Вас це тішить?
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляMirella-a
Вас це тішить?
Ні, просто прикалує підхід європейців до нас.
So_so• 19 февраля 2025
Ответ дляВиктория-1980
Из Чехии? Чехи очень продуманные, у дочки моей на работе уже есть инструкция для сотрудников украинцев как переходить из визы ВУ на долгосрочное пребывание.
Конфет04ка• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А мы какие-то особенные, да?
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляВиктория-1980
Ну як. У Великобританії просто не продовжують візу. І всьо. Одним днем. Як хочеш. Хіба нелегалом там жити. Але який у тому прикол
СhanelKa• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Що вас прикалує, що після війни не будуть давати статус захисту?
Це так має бути, і було
В чому прикол?
So_so• 19 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Це так має бути, і було
В чому прикол?
Ну, не разобралась автор немножко, спешила позлорадствовать)
Alisa.Alisa• 19 февраля 2025
Хай відкриють кордони для початку, далі всі самі розберуться що і як робити. Людей які хочуть виїхати звідси не поменшає точно.
МамаАня• 19 февраля 2025
Ответ дляВиктория-1980
Сирійці не на тимчасовому прихистку. Українців ніхто виганяти не буде їм просто не подовжать дію карток і автоматично припиниться легальне перебування в країні.
ProstoKoschka• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ви якась дивна. Ви думали, що той статус навічно? Логічно, що після завершення війни його не надаватимуть більше. Не розумію вашого злорадства
Виктория-1980• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну я думаю все же поэтапно будет это проходить.
rybka21• 19 февраля 2025
Захисту від чого не отримають?
SantaMonika• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Бачу, що вам треба давно відпочити від новин. Ви не розумієте прочитане
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляВиктория-1980
Ніт, сьогодні вам візу у вб не продлили, місяць на виїзд - щоб з житлом усе порішати і адьйос.
ProstoKoschka• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
В сенсі? А ви чого очікували?
Виктория-1980• 19 февраля 2025
Ответ дляМамаАня
Ну у них тоже какой-то коллективный статус. Не помню название. Людей которые получили индивидуальную защиту очень мало.