бЭйбА• 19 февраля в 11:03
Син попросив купити теплі колготи
Питання мамам! Син попросив купити теплі колготи, йому 13 років. Купила 5 пар, носить кожен день під джинси і по дому. Запитала звідки таке бажання, вже великий, каже зручніше ніж підштаники. Було щось схоже ?
Кидаю курити• 19 февраля в 12:00
Ответ дляПомаранчова душа
Всему есть мера и толкать своего ребёнка на насмешки тоже нельзя, поощряя странный выбор.
Можна проговорити наслідки. Але якщо він впевнений, що дасть заборона? Що він буде боятися своєї сутності? Ховатися все життя?
Кидаю курити• 19 февраля в 12:05
Ответ дляТракторні війська
Так а дійсно, невже немає альтернатив, крім колготок?
І автор не відповіла на моє питання, що сказав батько сина?
Син попросив саме колготки. Напевне в 13 років він звідкись взяв інформацію, що в колготках тепло і зручно. Не з неба ці дані на нього впали ж? Є альтернатива, щось може бути і краще, зручніше. Але що не так з колготками?? І до чого тут батько? Син зобов´язаний бути, таким як батько? Якщо батько не носить колготки, то і син теж? Якщо батько гетеро, то син також? Якщо батько бухає і б´є жінку, то і сину варто??
Ласунка• 19 февраля в 12:05
В мене через це інше питання, а жінкам можна, так? Бо я сама ношу колготки під джинси
Помаранчова душа• 19 февраля в 12:06
Ответ дляКидаю курити
А насмешки одноклассников не страшны подростку? Зачем подвергать своего ребёнка психологические травмами. Достаточно одежды, что бы не стать посмешищем в классе. Вырастет сам решит , что ему носить.
Кидаю курити• 19 февраля в 12:09
Ответ дляПомаранчова душа
Насмішки можуть бути багато з чого. Племінницю он булять за те, що вона добре знає хімію і біологію, і дуже любить ці предмети. Стати тупою? Доньку знайомої булили за те, що не спробувала курити, коли всі дівчата класу після уроків пішли пробувати. Почати курити, щоб не булили?
мадам Везувий• 19 февраля в 12:10
Ответ дляПомаранчова душа
Термобелье в обтяжку и какие нафиг колготы в 13 лет. Потом в 40 юбку?
ахаха, відмовтесь від брюк і джинсів :)
Тракторні війська• 19 февраля в 12:11
Ответ дляКидаю курити
А з якого класу дозволяється визначатися з орієнтацією?
Це самовираження, але ніяк не орієнтація. Ви думаєте вони вже спробували з різними партнерами, щоб визначитись?
бЭйбА
• 19 февраля в 12:13
Ответ дляНе пью, не курю
Колготы в 13 лет?) А ну похвастайтесь где купили? Рост у мальчика какой? Женские такого размера найти проблема, а то прям мальчику 5 пар аж купила.
Kids 14-18 р
Помаранчова душа• 19 февраля в 12:15
Ответ длямадам Везувий
ахаха, відмовтесь від брюк і джинсів :)
Ахаха, жду фото вашего мужа в юбке))
Кидаю курити• 19 февраля в 12:16
Ответ дляТракторні війська
У вас дивні уявлення про орієнтацію...
Тракторні війська• 19 февраля в 12:17
Ответ дляКидаю курити
У вас дивні уявлення про орієнтацію...
Такі ж дивні, як у вас всі коментарі.
бЭйбА
• 19 февраля в 12:17
Ответ дляКидаю курити
Я б не сказала. Підлітки зараз більш вільні. У класі моєї доньки був хлопчик нетрадиційної оріїнтації. Міг з макіяжем легким прийти, хустки там якісь на шиї, ще щось. З ним абсолютно нормально спілкувалися і дівчата, і хлопці. Зараз в компанії у доньки дівчинка нетрадиційної орієнтації. Закохана в однокласницю, не взаємно. Всі до цього нормально ставляться, ніякого булінгу. 9 клас.
А донька у мене ходить зараз в теплих колготках під теплі штани
А на моє питання, чи не сміються з неї дівчата, м´яко кажучи здивувалася - чого б це.
Не казала донька що хоче лосини носити і так далі ? Дуже гарно виховали якщо колготи носе теплі
Кидаю курити• 19 февраля в 12:17
Ответ дляТракторні війська
Такі ж дивні, як у вас всі коментарі.
Ну тоді до вас питань немає. Співчуваю вашим дітям, якщо вони у вас є.
Кидаю курити• 19 февраля в 12:22
Ответ длябЭйбА
Вона сама якось до цього прийшла. Лосини у неї є, але каже, що не зручно. Або носки вилазять, або в стопу давлять, ті, що зі шлейкою (чи як там ота фіксація на стопі називається). А, ще є теплі лосини, красиві, то вона їх на теплі колготки одягає зверху
Вона мерзляка, любить комфорт, а ще набагато вільніша від думки оточуючих, ніж я. Та їх покоління в більшость таке, не зашорене, як ми.
Мать драконов• 19 февраля в 12:24
Колготочный онанист нас посетил?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3680348
бЭйбА
• 19 февраля в 12:24
Ответ дляКидаю курити
Дивні ці люди, стільки хейту, краще дома в колготах і заправленою футболкою ніж гола спина і кросівки
Кидаю курити• 19 февраля в 12:27
Ответ длябЭйбА
Якщо хтось обирає тепло і комфорт, не бачу в цьому нічого поганого. Навіть якщо комусь це дивним вважається. Мені багато чого не подобається в сучасній моді. Але це моя справа і моя думка. Чому я маю комусь її нав´язувати? Кожен сам вправі вирішувати, що одягати.
бЭйбА
• 19 февраля в 12:28
Ответ дляКидаю курити
І сміх і тепло 😂, то що порадите, хай носить ?
культУра• 19 февраля в 12:29
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
если мальчики увидят, будет неудобно
А на них написано колготи то чи термуха?
Кидаю курити• 19 февраля в 12:29
Ответ длябЭйбА
Я б на вашому місці проговорила з сином варіанти, що може бути, якщо в школі помітять. Може він не замислився про це. Ну щоб попереджений був. Але якщо йому норм, то в чому проблема? Нехай носить.
культУра• 19 февраля в 12:29
Ответ дляСижу_и_плачу
Чим зручніше? Нормальна термобілизна прилягає так само як і колготи. Але на відміну від них, не має закритої стопи. Носки шоденно зняв і кинув до прання, а що робити з колготами мужику?
Так само, прийшов і кинув у прання, вдягнув свіжі.
бЭйбА
• 19 февраля в 12:32
Ответ дляКидаю курити
Може краще нехай при друзях вдома побачить реакцію і там вже вирішить. Якщо моя думка то хоч до 18 хай носе аби тепло
культУра• 19 февраля в 12:33
Ответ дляДесь так, але...
Сколько стоят нынче 1 теплые колготы
300 грн с мехом покупала.
бЭйбА
• 19 февраля в 12:33
Ответ дляLediBlac
Купила мужу термобелье потому что мне не понятно как мужики в спортивках под джинсы ходят, как они влазят? Смеюсь с мужа , потому что он в термиках похож на кузнечика, но без них не выпущу.
Сильно обятягивают?
Кидаю курити• 19 февраля в 12:34
Ответ длябЭйбА
Може й так. Але якщо довірливі стосунки, то як на мене - краще поговорити. А там вже нехай сам вирішує.
Кидаю курити• 19 февраля в 12:35
Ответ дляLediBlac
У мене батько в 70 років носить підштанники. Нехай би хтось тільки спробував з нього посміятися
Такий собі брутальний дядько з дупцею в теплі
культУра• 19 февраля в 12:36
Ответ дляНе пью, не курю
Де проблема?
На любий смак