бЭйбА• 19 февраля 2025
Син попросив купити теплі колготи
Питання мамам! Син попросив купити теплі колготи, йому 13 років. Купила 5 пар, носить кожен день під джинси і по дому. Запитала звідки таке бажання, вже великий, каже зручніше ніж підштаники. Було щось схоже ?
бЭйбА
• 19 февраля 2025
Ответ дляLediBlac
Ну как лосины, но без утяжки
Є фото, схожих в Інтернет?
Кидаю курити• 19 февраля 2025
Ответ дляLediBlac
Да я ж не против, колготы, штаны, подштанники, термо, абы не звенели бубенцами на морозе
Згодна))
Мотористка• 19 февраля 2025
Своєму купила кальсони вад дюни, вони як колготи, тільки без носків.
Та йому взагалі похєр пока що, мамка сказала підлітки, бо мороз, він й піддів
Мотористка• 19 февраля 2025
Ответ дляТракторні війська
Тема трольская какая то. Я толерантна к желанию сына, но у самой сын 14 лет. Колготы куда, в школу? А как физкультура? Кто то увидит, засмеют. Или на тренировки какие то?
Дома ходить ну такое, разве у вас там 16 градусов в квартире.
мій ввечері на тренування ходить з тими гамашами, то холодно потім додому без них.
Хоча там такий пофігіст, може зняти верхні штани, надіти на гамаші шорти, і тренуватися
Мотористка• 19 февраля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Колготы в 13 лет?) А ну похвастайтесь где купили? Рост у мальчика какой? Женские такого размера найти проблема, а то прям мальчику 5 пар аж купила.
Так чоловічі такі дюна робить, брала колись в їх фірмовому магазині
Весела пiсенька• 19 февраля 2025
Ответ дляАнаномчикус
В 90-е мой парень (нам было по 15) у мамы брал теплые колготки. Мне это не казалось ненормальным, альтернатива была треники, но они не грели.
Сейчас масса удобного термобелья для мужчин, с гульфиком. Предложите своему, точно удобнее колготок.
у меня одноклассник вообще капронки под штаны надевал в морозы. Но это были 90-е - с теплым бельем было сложно
бЭйбА
• 19 февраля 2025
Ответ дляМотористка
Скільки років сину?
бЭйбА
• 19 февраля 2025
Ответ дляLediBlac
Я в АТБ взяла, там был комплект такой максимально бесшовный. В сером цвете он был как байка внутри и гладкий снаружи. Почему-то мне показалось что серый качнственно отличается от черного и бежевого. Муж носит с удовольствием.
Чи ж зараз такі ?
Алгонавт• 19 февраля 2025
Мій до 5го класу носив замість підштанників лосини. Чорні, сірі. І він був не один такий. Потім хтось їм ляпнув що то чисто дівчаче, і перестали. Але я своєму купила на 5 і 6 й клас підштанники, показала скрін що то хлопчачі. Носить. Але приховує це. Певно, як і більшість хлопців.
Я б була не проти чоловічих колгот, бо все ж таки підштанники часто підскакують, вічно треба їх поправляти знизу, буває литки не гріють.
Але я навіть не знала, що таке буває.
бЭйбА
• 19 февраля 2025
Ответ дляАлгонавт
Але я навіть не знала, що таке буває.
А як приховуєте? бо я свого змушую футболку в колготи заправляти,часто сповзають , але ж сам хоче…
Алгонавт• 19 февраля 2025
Ответ длябЭйбА
Як? Не роздягаться до підштанників.
На фізру відразу з дому йде в спорт стилі. Школі все одно в чому ходять.
бЭйбА
• 19 февраля 2025
Ответ дляАлгонавт
Як? Не роздягаться до підштанників.
Ми з колготками так само) , хотіла запитати що син каже за лосіни що типу колгот, сама тканина подобається,ну і чим вам подобається?, певно перейдемо на лосини
бЭйбА
• 19 февраля 2025
Ответ дляМотористка
Діти носять ?
Лгин• 19 февраля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Термобелье в обтяжку и какие нафиг колготы в 13 лет. Потом в 40 юбку?
Ви же носите штани?
Твоя подружайка• 19 февраля 2025
Сину 13. Останній раз колготи одягав в садочок.
Зі шкільного віку лише термо та шкарпетки.
По дому ходить в колготках замість штанів, де все « хазяйство» обтягнуте?
Син традиційної орієнтації?
Помаранчова душа• 19 февраля 2025
Ответ дляЛгин
Ви же носите штани?
Это давно общепринятая одежда для женщин, а вот юбки и колготы для мужчин скорее приняты в узких кругах))
я Кукарача• 19 февраля 2025
Ні я, ні донька колготи не носимо. Більше люблю термобілизну або гамаші. Але в нас дуже пітніють ноги, то нам зручніше шкарпетки змінити.
Лгин• 19 февраля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
І що? Не так вже давно й прийнята.
бЭйбА
• 21 февраля 2025
Ответ дляя Кукарача
Які гамаші купуєте ?
я Кукарача• 21 февраля 2025
Ответ длябЭйбА
Які гамаші купуєте ?
Різні, я просто йду на ринок чи в магазин і купую які мені подобаються.
бЭйбА
• 21 февраля 2025
Ответ дляя Кукарача
Які порадите ?
бЭйбА
• 21 февраля 2025
Ответ дляТракторні війська
Запитайте, може він хоче, просто боїться сказати, купую такі щоб з 2 полосками ззаду
бЭйбА
• 21 февраля 2025
Ответ дляЛасунка
В мене через це інше питання, а жінкам можна, так? Бо я сама ношу колготки під джинси
Теплі ?
бЭйбА
• 21 февраля 2025
Ответ дляLediBlac
Дякую за адекватну думку
бЭйбА
• 21 февраля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Син традиційної орієнтації?
Так, але подобаються теплі колготи, чорні , сині, де два шви на попі
я Кукарача• 21 февраля 2025
Ответ длябЭйбА
Які порадите ?
Більше все мені подобаються польські гатта
Тракторні війська• 21 февраля 2025
Ответ длябЭйбА
Запитала. Сказав не хочу) в нього є термобілизна)
бЭйбА
• 22 февраля 2025
Ответ дляя Кукарача
Можна фото?